Šk Kriváň Liptovská Ondrašová    : FK  Kráľová Lehota
                                                  2          :         1      /1 : 0 /

Zostava: Bartoněk,Vojtko, Vyparina, Glončák,Pastorek, Puška,Oravec, Valent, Bohuš,Majer, Burdel,Benčo, Balážik

Góly: Bohuš, Oravec

Tento zápas bol dôležitý z dôvodu, aby sa L. Ondrašová vrátila do hry o popredné umiestnenie a bola v kontakte s čelom tabuľky. Začiatok zápasu sme mali hru pod kontrolou ale pokračovalo nepremieňanie vyložených príležitosti z minulého zápasu. Gól z kopačky R. Bohuša /1 : 0/ v polovici prvého polčasu mal vniesť pokoj do našich radov, ale nestalo. V druhom polčase sme zvýšili na 2 : 0 gólom M. Oravca, ale súper šťastným gólom znížil na 2 : 1.  Do konca zápasu sme mali množstvo šanci, ale súperovho brankára neprekonali M. Valent, M. Oravec, M. Puška ale hlavne R. Bohuš, ktorý mal 4 – 5 výborných príležitosti na skórovanie. So súpermi s hornej polovice tabuľky sa bude ťažko získavať body pri takej úspešností premieňania šanci.

Tri body ostali doma a teraz už myslíme na najbližší zápas v Galovanoch /Ne 7.9./