Dorast 17.kolo

1.tr. dorast

Zostava ŠK Kriváň: Benikovský, Držiak, Sprušanský, Šablatúra, Benčo, Puška, Glončák,
Sekan, Kello, Krupa, Chodas, Striedali: 46´ – Čerstvik za Glončáka, 66´- Kráľ za Šablatúru,
85´- Burdel za Chodasa.
57´ – ŽK- Šablatúra – nešportové správanie
GÓL: 60´Sprušanský
Na toto stretnutie sme vycestovali s odhodlaním, že si zo súperovho ihriska odnesieme
najmenej jeden bod. No hneď úvod stretnutia naznačil, že opak bude pravdou. Chlapci
nedodržali žiadne taktické pokyny, ktoré sme si pred stretnutím dali. Hrali strašne kŕčovite,
nevedeli poriadne ani kopnúť do lopty, vôbec si neprihrávali loptu. Prvý polčas bol z našej
strany najhorší od kedy som pri tomto mužstve. Prípravka žiakov by hádam zahrala prvý
polčas lepšie. Jediný kto si za prvý polčas zaslúži pochvalu bol náš najlepší hráč v tomto
stretnutí brankár Ivo Benikovský, aj vďaka nemu sme prvý polčas prehrávali len 2: 0 .
Cez polčasovú prestávku bolo v kabíne dusno –chlapcom bolo čo povedať. Príchodom na
ihrisko Adama Čerstvíka nášho druhého najmladšieho hráča(ešte žiaka) sa hra herne zlepšila.
Zatlačili sme domácich pred ich bránu a v 57´sme Samom Sprušanským strelili kontaktný gól.
Ďalšie veľké vyložené gólové príležitosti trestuhodne zahodili Lukáš Chodas, Martin Kráľ,
Tomáš Puška a v 80´nastrelil brvno Tomáš Kello. Za predvedený výkon v druhom polčase by
som chcel chlapcov pochváliť, remíza by bola zaslúženým vyjadrením síl na ihrisku. V tomto
stretnutí by som chcel vyzdvihnúť len dvoch hráčov Ivana Benikovského a Adama Čerstvíka.
Ostatný chlapci ma veľmi sklamali svojím postojom a k predvedenej hre v prvom polčase.
Pevne verím, že celý realizačný team pri doraste v najbližšom stretnutí milo prekvapia a
svojím výkonom si napravia svoju pošramotenú povesť.

OŠK LUDROVÁ – ŠK Kriváň LIPTOVSKÁ ODRAŠOVÁ ( 2: 0 ) 2 : 1