TJ Poľana Hubová – ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová ( 6 : 0 ) 13 : 1

Zostava ŠK Kriváň :Benčo, Držiak, Burdel, Glončák, Kello, Čerstvik, Puška, Chodas, Sekan
Gól ŠK Kriváň: T. Puška PK(za stavu 7 : 0)

Na toto stretnutie sme vycestovali s 10 hráčmi a bez brankára. Znova sme museli
improvizovať v zostave . 1. polčas sa postavil do bránky A. Benčo. V druhom polčase pre
zmenu D. Burdel. Bolo to vidieť aj na skóre, kedy sme zo 17., nedá sa povedať že striel ,ale
lopta smerovala medzi žrde dostali 13 gólov. A to domáci v druhom polčase nepremenili PK.
Už v 8´sme prehrávali 3 : 0. Chlapcov bolo ťažko nejako motivovať. Títo hneď po vstrelení
prvých troch góloch po chybách v obrane rezignovali a až do konca stretnutia boli domácim
odovzdaným súperom. Veľmi ťažké srdce mám na niektorých hráčov, ktorý sa na stretnutie
nedostavili ani sa neospravedlnili, ba poniektorý aj napriek tomu že za nimi bol p. predseda
doma – mu odpovedali, že je veľmi teplo a im sa nechce. K takémuto postoju niektorých