Šk Kriváň Liptovská Ondrašová : TJ Dúbrava

2              :           2           /   0 : 0  /

Zostava: I. Benikovský, J. Pastorek, A. Šablatúra, A. Benčo, T. Kello, S. Sprušanský, E. Majer, L. Kruliš, L. Chodás, P. Sekan, D. Krúpa, D. Burdel, V. Baláž, P. Feherpataky

Góly: T. Kello, S. Sprušanský

Žk: L. Chodás

Zápas sa hral vo veľmi teplom až horúcom počasí. Obidve mužstva chceli bodovavať, ale šance, ktoré si vypracovali jednotlivé mužstva, ostali nevyužité počas celého prvého polčasu. Domáce mužstvo sa môže poďakovať hlavne brankárovi ivanovi Benikovskému, ktorý zneškodnil niekoľko čistých gólových šanci hostí. Domáce mužstvo niekedy pripadalo, ako keby prišli prvý krát na ihrisko a nevedia, čo a ako majú urobiť s loptou, spracovanie, čo to je??? nohy dobre že nie povykladané až na plecia, inokedy zase zakopavanie sám o seba, no ale čo už, aj to je futbal. Možno, keby mali natočené video a pozerali, čo vystrajajú, bolo by im z toho do plaču. Ale vrátim sa k zápasu, takže polčas 0:0. Tento stav nám ako domácemu mužstvu vyhovoval. Začiatok druhého polčasu nebol z našej strany nijak oslnivý, čo sa nam aj prejavilo, že sme dostali prvý gól. Po inkasovanom góle chlapcom opadla chuť ešte ďalej bojovať, no tvrdé povzbudenie prinieslo okamžitý účinok, keď hneď po rozohratí sme vyrovnali Samuelom Sprušanským, čo opäť prinieslo trošku upokojenie do vlastných radov. Hra sa vyrovnala a po jednej peknej akcii strelil svoj rozlúčkový dorastenecký gól Tomáš Kello. Chlapci povzbudení touto situáciou chceli udržať tento stav až do konca, no žiaľ nepodarilo sa a asi 10 minút pred koncom zápasu sme inkasovali druhý vyrovnavnavajúci gól. Ako najlepšieho hráča zápasu by som vyzdvihol brankára Ivana Benikovského, škoda len, že nie vždy sa mu chcelo prísť a pomôcť mužstvu, však Ivan….                                                                 Zároveň by som sa chcel poďakovať všetkým hráčom, ktorí počas sezóny odohrali za mužstvo niekoľko zápasov a reprezentovali Športový klub Liptovská Ondrašová, ďalej chcem zaželať rýchle vyliečenie Mária Držiaka.