Dorast 3.kolo

ŠK BOBROVEC – ŠK KRIVÁŃ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁ 1:3 (1:0)

Góly: Melek, Rázga, Jamnický

Zostava: Král – Ratulovský, Gábor (Húlek) , Mičáň, Babic, Melek, Rázga, Čajka, Benikovský, Jamnický, Machovec

V derby zápase to bolo o dvoch rozličných polčasoch. Prvý polčas sme boli zaspatý prehrávali sme osobné súboje, hráči nejavili veľký záujem o futbal a čo sme si povedali pred zápasom v šatni ostalo tam. Domáci hrozili z brejkov a z jedného na konci prvého polčasu v 45.minúte dali gól 1:0.

Do druhého polčasu sme vybehli s cieľom otočiť výsledok, podrobili sme tomu útočné rozostavenie a začali sme svoj cieľ napĺňať v 49.minúte keď sa po rohovom kope Benikovského hlavou presadil Melek a vyrovnal na 1:1. Tento gól nás nakopol a začali sme tlačiť súpera. Náš tlak vyvrcholil Rázga v 74. minúte, keď sa výborne zorientoval v malom vápne a nedal domácemu brankárovi z blízka šancu 1:2. Pokračovali sme v dobrom bojovnom výkone a posledný klinec do rakvy domácim zabil v 88.minúte umiestnenou strelou Jamnický 1:3. Za druhý polčas by som chcel poďakovať chalanom za bojovný výkon a samozrejme pochváliť, že dokázali otočiť zápas v náš prospech.