TJ PROSIEK – ŠK KRIVÁŇ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁ     1:3  (1:1)

Góly: Benikovský, Melek 2

Zostava:  Král, Babic, Rázga , Machovec , Benikovský, Čajka , Kohút, Mičáň, Arató , Melek,

Bartoš (Danko),

V sobotu sa hral v Prosieku otvorený útočný a dobrý zápas. Začali sme aktívne a v prvých minútach sme si vypracovali niekoľko nebezpečných šancí na strelenie gólu. To sa nám podarilo v 14.minúte keď po akcii z krídelného priestoru Benikovský našiel centrom Meleka, ktorý otvoril skóre 1:0. Pokračovali sme v aktivite a aj domáci začali vystrkovať rožky šance sa striedali na obidvoch stranách. Až na konci polčasu v 42.minúte padol gól z penalty, ktorý dali domáci a tak sa šlo do šatní za stavu 1:1. V druhom polčase sme nepoľavili v aktivite opäť sme si vypracovali šance no ostali nevyužité a zápas bol stále otvorený až do 78.minúty kedy bol v šestnástke domácich faulovaný Melek, ten istý hráč si postavil loptu na biely bod a strhol vedenie na našu stranu 2:1. Sústredili sme sa po celý zápas a to nám prinieslo ďalší gól v 90.minúte, keď si Benikovský všimol vybehnutého brankára a z približne 30metrov trafil opustenú bránu 3:1. Chalani dodržali pokyny a zaslúžene zvíťazili za čo im ďakujem a zároveň im patrí pochvala a dúfam, že nás toto víťazstvo nakopne k ďalším výborným výkonom.