Šk Kriváň Liptovská Ondrašová     –   TJ Družstevník Liptovský Trnovec

2             –                   0        / 0   :   0 /

Zostava: Bartoněk, Pastorek, Čilík, Glončák, Benčo, Vyparina, Valent, Oravec, Balážik, Chodás,Petran, Puška M., Majer, Bohuš

Góly: Benčo, Petran

Posledný zápas v tomto súťažnom ročníku sa hral na tvrdom teréne ale v priateľskom duchu.

Prvý polčas sa hral raz na jednu stranu potom na druhú, ale viac práce mal brankár hostí. Ani jedno mužstvo sa však z gólu neradovalo.

V druhom polčase, po prestriedaní hráčov v domácom mužstve, došlo k oživeniu hry čo prinieslo aj gólovú úrodu, najprv z kopačky A. Benča a potom z hlavy M. Petrana po krásnej prihrávke od M. Majera. 2:0 bol nakoniec aj konečný výsledok zápasu.

Víťazstvom v poslednom zápase sme zavŕšili osem zápasovú šnúru bez prehry, 6 krát sme vyhrali a 2 krát remizovali. Poďakovanie patrí všetkým funkcionárom, ktorí sa podieľali na zabezpečovaní zápasov. Hlavné slovo pri tvorbe výsledkov však majú hráči a za výsledky ďakujem predovšetkým im.

Bodku za  ročníkom 2013/2014 urobíme 28.6.2014 na turnaji v Liptovskej Ondrašovej.