A – mužstvo 19.kolo

26.05. 2012 III. B. tr. Tesla Liptovský Hrádok B-Dovalovo – ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 0:1 (0:0)

Zostava: P. Kello, J. Sedláček, L. Glončák( K), J. Šarmír ,J. Lištiak ,J. Oško, I. Kmeť, M. Puška, M. Petran , M. Oravec, M. Valent

Gól: J. Šarmír

Žk: J. Sedláček za podrazenie

Na zápas sme sa zháňali ako šváby na pivo,, až nás bolo rovná 11-ka. Je to trochu smutná vec, že  z 26 členného kádra mužstva  na zápas príde ledva celá jedenástka. Stáva sa, že sa vyskytnú situácie, keď sa traja štyria nemôžu dostaviť pre rôzne príčiny, ale 16 hráčov? Páni futbalisti, ktorých sa vás to týka, kde sú tie silné reči pred súťažou? Do budúcna  budeme veľmi dlho a dobre zvažovať koho do mužstva ako posily získame. Nie je predsa normálne, aby sa takto správali dospelí ľudia. Ale k zápasu. Na veľmi tvrdom a hrboľatom povrchu sme boli v prvom polčase o niečo lepším družstvom, zásluhou záložníkov ktorí dobre držali stred poľa. V druhom polčase sa hra vyrovnala a nebyť dvoch fantastických zákrokov nášho gólmana Kelsona (P. Kellu) boli by body ostali u domácich. Šťastie sa ale priklonilo k nám, keď 3min. pred koncom po dobre zahratej štandardke Kubo Šarmír rozhodol že si domov vezieme 3 body. Musím pochváliť celý mančaft za príkladnú bojovnosť po celý zápas. Takto by sa malo bojovať za svoj klub. Ďakujem.