3.B. Trieda- dospelí      6.kolo  09.09.2012

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – TJ Tatran Hybe  (1:0)  1:1

Zostava ŠK Kriváň : Bartonek, Glončák, Černák., Puška M., Kubo, Penciak, Zeleňák, Kmeť, Čilík, Oravec, Valent  –    Baláž D, Baláž J, Balážik, Didek,

Góly ŠK Kriváň :  Oravec – Bachar

Chceli sme zaskočiť súpera hneď od začiatku zápasu.Strelili sme gól Mirom Oravcom čomu predchádzal únik M.Valenta 1:0. Od toho momentu sa hra vyrovnala prestali sme vyvýjať tlak na súpera a dovolili sme mu vypracovat si šance i keď hrozili z nakopávaných lôpt a štandartných situácií.V druhom polčase sme znovu začali tlakom no znova sme nepremenili gólové šance a to nás pripravilo o body do tabuľky, neskôr sme sa prispôsobili súperovi na jeho hru a za to sme pikali vyrovnávajúcim gólom po zaváhaní našho brankára 1:1 . V posledných minútach sme si vypracovali ešte nejaké príležitosti ale ostali nevyužité a tak sa body delili.