3.B. Trieda – Dospelí 7.kolo 15. 9. 2012

TJ KRAS Pavčina Lehota– ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová (1:3) 3:4

Zostava ŠK Kriváň : Bartonek, Glončák, Černák., Kubo, Čilík, Kmeť, Zeleňák, Oravec, Baláž J., Didek, Valent – Baláž D

Góly ŠK Kriváň : Zeleňák, Didek, Černák, Valent

Inkasovali sme prvý po chybnej rozohrávke v obrane a nešťastných odrazoch pre nás sa lopta dostala k domácemu útočníkovi, ktroý z 5-tich metrov otvoril skóre 1:0. Po góle sme sa spamätali a prebrali sme hru a diktovali tempo. Podarilo sa nám vyrovnať gólom Zeleňáka keď zareagoval na vyrazenú strelu Oravca a z blízky dal na 1:1. O pár minút na to sa nám podarilo streliť ďalší gól z kopačky Dideka,ktorý po rohovom kope nedal brankárovi šancu 1:2. Na polčasových 1:3 upravil po pohľadnej akcii Černák. V druhom polčase sme prestali hrať to čo v prvom a vypomstilo sa nám to v podobe gólu domácich keď došlo k nedorozumeniu medzi obrancami k lopte sa dostal útočník domácich a zblízky dal na 2:3. Od toho momentu sme sa zobudili no prišli sme o zraneného hráča a museli sme dohrávať 10-ti no podarilo sa nám aj tak streliť gól Mišom Valentom keď dostal spätnú prihrávku v 16-tke a bolo 2:4. No opäť prišla slabá chvíľka v našej obrane a po individuálnej chybe sme stratili loptu a domáci znížili 3:4. Na ihrisko prišla nervozita kedy domáci provokovali,rozhodca už nemal zápas pod kontrolou vylúčil nám hráča no von mal ísť aj domáci hráč no nestalo sa tak a zápas sme dohrali 9-ti kedy sme aj mali ďalšie šance na gól no  nepremenili sme a tak sme si odviezli 3 body za víťaztvo 3:4.