Turnaj Malý futbal – prípravka 7. kolo  Hybe  16.05.2015

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Dráb, Halík, Hoza, Kohút, Križka, D. Kubinčák, M. Kubinčák, Lis, Medla, Mesároš,

Naništa, Rypáková,

Výsledky nášho mužstva:

OFK Podtureň  –  ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová               2:1   (1:1)    Gól: Lis

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  OFK Podtureň               3:3   (3:0)    Góly: 2x Lis, Križka

Na tomto turnaji sme podľa vyžrebovania mohli odohrať len dva zápasy a to navyše obidva s tým istým súperom. Našim protivníkom bolo mužstvo z Podturne.

V prvom zápase sme išli do vedenia my, keď gól strelil Lis po asistencii Hozu. Pred koncom prvého polčasu súper stačil vyrovnať. V druhom polčase bola hra vyrovnaná, s útokmi na obidvoch stranách. Podturni sa podarilo streliť aj druhý gól, na ktorý sme my už nevedeli odpovedať a tesne sme tento zápas prehrali.

Druhý zápas bol už z našej strany lepší. Hlavne v prvom polčase sme Podturni nedali šancu. Prvý gól strelil Lis. O chvíľu zahrával z diaľky priami kop Hoza. Trafil brvno a odrazenú loptu poslal hlavou do siete znovu Lis. Tretí náš gól vsietil Križka. V druhom polčase sme poľavili. Súper to dokázal dokonale využiť a postupne stav zápasu vyrovnal. My sme už nedokázali dať ďalší gól a tak  sa tento zápas skončil remízou. V obidvoch zápasoch nás viackrát podržal výbornými zákrokmi náš brankár Dráb.