Starší žiaci 3.kolo

21.08.2016  majstrovský zápas  I. B trieda  U15  ŽIACI    3. kolo    sezóna 2016/2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  ŠK Agro Baník Dúbrava    6:0  (2:0)

Góly:  3x Lis,  1x Šumský, Rypák, Čajka st.

Zostava + známka:

Labaška 6 (44´Dráb 7), Jaraba 4 (36´Medla 7), Kapalko 7, Rypák 7, Bobka 8, Čajka © 7, Halík 7 (52´Hartmann 5), Lis 7, Maťko 7 (60´Navrátil 4), Šumský 7 (48´Hoza 6), Pavlík 7,

Hodnotenie:  10-9 vynikajúci, 8-7 nadpriemerný, 6-5 priemerný, 4-3 podpriemerný, 2-1 veľmi slabý

Najlepší hráči:  Bobka,

Žlté karty:  neboli Červené karty:   neboli

Na domácom ihrisku sme odohrali prvý zápas novej sezóny. V našom mužstve došlo počas leta k výrazným zmenám, pretože do dorastu od nás odišlo až šesť hráčov. Káder sme doplnili hlavne z našich mladších žiakov a prišli k nám aj niektoré nové posily. Pred zápasom sme boli plní očakávania, pretože sme prakticky nastúpili v novom zložení. Od začiatku sme boli aktívnejší a kontrovali sme dianie na ihrisku. V 5. minúte prenikol z ľavej strany do súperovej šestnástky Lis. Jeho prihrávku dokázal upratať do siete Šumský a vyhrávali sme. V 9. minúte po Pavlíkovej spätnej prihrávke pálil Rypák, no jeho strelu hostia zblokovali na roh. Hneď po tomto rohu sa odrazená lopta dostala znovu k Rypákovi a ten nechytateľnou, krížnou strelou prekonal brankára hostí. Aj naďalej sme pokračovali v nátlakovej hre. Dúbrava mala náznak šance v 20. minúte. O chvíľu po našom rohu Pavlík mieril vedľa. Minútu pred koncom prvého polčasu sa pred prázdnou dúbravskou bránkou v čistej šanci nedohodli Pavlík a Šumský a lopta na prekvapenie všetkých skončila vedľa.

V prestávke sme si v šatni povedali pokyny do druhého polčasu a hráčom sa ich podarilo na ihrisku presne naplniť. Hneď v 36. minúte pridal náš tretí gól Čajka. V 40. minúte zvýšil naše vedenie Lis. O päť minút pridal náš piaty gól znovu Lis. Postupne sme prestriedali a do zápasu sa dostali všetci hráči z lavičky. Mali sme stálu prevahu. V 66. minúte skóroval opäť Lis a v zápase dosiahol hattrick. Prvý zápas sezóny sa tak skončil naším víťazstvom.

Slovo trénera:   V novej zostave sme zaznamenali vysoké víťazstvo. Výborne sa uviedli naše nové posily Pavlík a Šumský. Takisto príležitosť dostali aj všetci hráči, ktorí k nám prešli z našich Mladších žiakov. Nato, že sme v takomto zložení odohrali prvý zápas, bol aj náš herný prejav v celku dobrý. Výborný výkon podal Bobka.

TRÉNINGY stále v UTOROK, STREDU a PIATOK o 16.30 hod. na ihrisku v Ondraške…