Turnaj Malý futbal – prípravka 8. kolo  Demänová  30.05.2015

ŠKM Liptovský Hrádok (nedostavil sa)

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Baďo, Cupra, Dráb, Dzuroška, Halík, Hoza, Králik, Medla, Naništa, Rypáková, Ševček,

Výsledky nášho mužstva:

FK Sokol Stankovany –  ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  1:2   (1:2)    Góly: Naništa, Dzuroška

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  ŠK Demänová               1:3   (0:2)    Góly: Dzuroška

Za pekného slnečného počasia sme na ihrisku v Demänovej odohrali ďalší turnaj. Podľa vyžrebovania sme mali odohrať tri zápasy, jeden so Stankovanmi a dva krát s Liptovským Hrádkom. Nakoniec sme odohrali zápasy len so Stankovanmi a s domácou Demänovou, pretože Liptovský Hrádok sa na turnaj nedostavil.

V prvom zápase sme si teda zmerali sily so súperom zo Stankovian. Tento krát to bol vyrovnaný zápas. Prvý gól sme dostali my, ale Naništa o chvíľu dokázal vyrovnať. Potom ešte pridal náš druhý gól Dzuroška. V druhom polčase sa stále hral vyrovnaný zápas. Gól už nedalo ani jedno mužstvo. Tesný náskok sme si udržali až do konca a zvíťazili sme.

V druhom zápase sme nastúpili proti domácej Demänovej a to už bol silnejší súper. Prvý polčas sme prehrali 2:0. V druhom polčase najskôr Dzuroška zníži, ale domáci pridali ešte tretí gól nakoniec nad nami vyhrali.