U11 na kvalifikačnom turnaji LFZ 1. miesto a ďalší postup

V sobotu 09.03.2019 sme sa s našim mužstvom kategórie U11 zúčastnili na kvalifikačnom halovom turnaji, ktorý sa uskutočnil v telocvični ZŠ Demänovská cesta v Palúdzke. Turnaj usporiadal Liptovský futbalový zväz v rámci zimnej halovej sezóny žiakov.

Hralo sa systémom 4 + 1 a zápasy trvali 2 x 10 minút. V Palúdzke sa odohrala kvalifikačná skupina, z ktorej prví dvaja postúpili do oblastného finále. To sa uskutoční o týždeň v Ružomberku.

Na turnaja sa zúčastnili:
L. Ondrašová, Kráľova Lehota, L. Hrádok, Palúdzka,

Náš klub reprezentovali títo hráči:
Krajčí, Krajčuška, Kutnár, Perun, Staroň, Vyskočil, Berko, Frič, Minařík, Kmeť, Kloták,

Naše výsledky:
Ondrašová – Kr. Lehota 7:1
L. Hrádok – Ondrašová 2:6
Ondrašová – Palúdzka 6:1

V prvom zápase sme sa stretli s Kráľovou Lehotou. Od začiatku sme nastúpili plne koncentrovaní a boli sme lepším tímom. Góly sme dali po pekných kombinačných akciách. Našimi strelcami boli: 2x Perun a Vyskočil, 1x Krajčuška, Krajčí, Kloták.

V druhom zápase sme narazili na Liptovský Hrádok. Zaspali sme úvod zápasu a už v prvej minúte sme prehrávali 2:0. Nezložili sme však zbrane. Postupne sme začali pridávať a do konca prvého polčasu sme otočili na 3:2 v náš prospech. V druhom polčase sme už ovládali hru a pridali sme ďalšie tri góly do siete súpera.
Našimi strelcami boli: 2x Krajčuška, 1x Perun, Kmeť, Minařík, Staroň,

V poslednom zápase proti Palúdzke to bola z našej strany exhibícia. Naši hráči si z chuti zahrali a po pekných akciách, do palúčanskej siete postupne nastrieľali šesť utešených gólov. A to ešte veľa ďalších našich šancí zostalo v tomto zápase nevyužitých. Po záverečnom hvizde si naši hráči vychutnali zaslúžený potlesk od prítomných divákov.
Našimi strelcami boli: 3x Vyskočil, 1x Krajčuška, Krajčí, Staroň.

Na záverečnom vyhodnotení bol najlepším brankárom celého turnaja vyhlásený náš Matthias Kutnár a ako najlepší hráč nášho mužstva bol vyhlásený Patrik Perun.