11.kolo Žiaci

ŠK Bobrovec  – -ŠK Kriváň LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁ   6 : 1 ( 1 : 0 )

Zostava ŠK Kriváň: Michal Kubovčík, Martin Čajka, Martin Kohút,  Marek Fehérpataky,  Mário Arató, Marek Rázga, Michal Rypák, Ján Melek, Ján Sivák, Martin Benikovský,Daniel Král, Striedali:  Ján Halik, Sebastian Konrád Lis, Simon Ševček, Matej Kacián, Peter Ševčík

Gól: Ján Sivák

Zápas bol prvý polčas vyrovnaný, viac z hry mali domáci, ktorý boli ročníkovo aj starší. Škoda prvého gólu na konci prvého polčasu. Druhý polčas naši mladší chlapci odpadli kondične, čo sa prejavilo aj na góloch, kedy sme už tlaku domácich neodolali a inkasovali ďalších 5 gólov. Za stavu 3:0 strelil náš gól na 3 : 1 Ján Sivák.

Dňa 28.10 .2013 sa naši chlapci zúčastnili priateľského futbalového stretnutia v Ružemberku , kde sa stretli MFK Ružomberok U17 – Manschester  United U17. Pozreli si predzápasovú rozcvičku obidvoch mužstiev a samotný zápas. Dúfam, že sa toto vydarené podujatie chlapcom páčilo a odniesli si aj mnoho pozitívnych vecí pre svoj futbalový rast.