1              :              5           ( 0 : 3 )

Zostava:  Bartoňek,Černák,Koreň,Glončák,Baláž J.,Baláž D.,Puška,Valent, Veselovský,Didek,Kubo,Majer,Chodás

Góly: 2x Koreň , 2x Baláž D.,Valent

Č.K. : Bartoňek

Ž.K.:  Černák,Baláž J.,Baláž D.

Po odloženom prvom jarnom kole III.B triedy sme sa konečne dočkali. Naši futbalisti vybehli na trávnik vo Veternej Porube, kde hracia plocha bola na hranici regulárnosti. Začiatok zápasu bol opatrný, ale postupne hráči, hlavne naši z L. Ondrašovej, prišli na chuť rozbahnenému terénu a začali predvádzať peknú kombinačnú hru ktorá vychádzala z pevnej obrany za ktorou stal spoľahlivý brankár. Výsledkom dobrého výkonu v prvom polčase boli aj tri góly v sieti V. Poruby. Druhý polčas pokračoval v duchu prvého až do momentu keď po chybách v obrannej
činnosti sme inkasovali. Tento moment nezlomil vôľu našich futbalistov po víťazstve a po dobrom výkone upravili konečný výsledok na 1 : 5.
Svojou hrou naši hráči potešili a prijemne prekvapili všetkých, ktorí sa prišli na tento zápas pozrieť hlave preto, že sa hralo na veľmi ťažkom teréne. Tieň na celý dobrý výkon vrhajú udelené žlté karty a červená karta.