14. kolo Dorast

ŠK Demänová-ŠK Kriváň Lipt. Ondrašová 2:3 (0:1)

Zostava: E. Běhal, M. Boltižiar, R.Hroš, M. Feherpataky, M. Kohút, R. Droppa( D. Krupa), P. Feherpataky ,M. Santus, S. Babic, S. Sprúšanský(K) P. Mičáň.

Góly strelili: S Sprušanský2x,S Babic 1x

Prvý polčas sme hrali veľmi dobre priamočiaro dopredu. Že sme dali len jeden gól môžu domáci ďakovať našim útočníkom, ktorí zahodili štyri čisté šance.Druhý polčas bol trochu vyrovnanejší, lebo niektorí naši hráči začali sebčiť a radšej kopali z väčšej vzdialenosti na bránku ako by mali prihrať svojim spoluhráčom.Tu sa prejavuje kolektív ako taký.Je trochu na zamyslenie správanie niektorých chalanov.Drzé vystupovanie voči trénerovi a spoluhráčom sa nebude tolerovať.Na tom musíme tvrdo popracovať. Neni to predsa možné aby si také dačo mladí dovoľovali.Ďalšia vec. Na zápas sú nominovaní 15-16ti a na ihrisku sa stretneme 11ka.Žiadna zodpovednosť voči kolektívu, výhovoriek milíón ale pred sľubov do aleluja.Niektorí ak nebudú vraj v základe tak pre nich,nemá význam ísť na zápas Tak toto som ešte nezažil takú drzosť a to trénujem už 21 rok.Výkonnosť hráča hodnotí tréner a nie hráč.Toto si nedovolí super hráč a nie chalani ktorí majú problém s loptou ktorá im zavadzia.Na tréningu v utorok očakávam dobrú účasť aby sme potvrdili stúpajucu formu aj keď len  málo ale stúpa a pripravili sa zodpovedne na súpera z Ľubele.