Šk Kriváň Liptovská Ondrašová : TJ Prosiek
                                       3                   :         0   (2:0)
Zostava: Srnka, Sedláček, Glončák, Baláž J., Puška M., Valent, Puška P., Majer, Chodás L.,Chodás J.

Góly: 2x Valent ,1x Puška M.

Rozhodcovia: Oravec A., Prončák J.

Nedôstojná situácia pred zápasom. Päť minút pred zápasom bolo v šatni šesť futbalistov. Do zápasu nastúpilo desať /?!/.
Z priebehu zápasu diváci nepostrehli, že domáci hrajú len desiati pretože svojim pohybom a kombinačnou hrou prevýšili súpera počas celého zápasu. Herná kvalita domáceho tímu sa prejavila aj v gólovom vyjadrení, v prvom polčase 2:0 a v druhom polčase zvýšili na konečných 3:0. Pochvalu si zaslúžia všetci hráči, zvlášť dorastenci, ktorí v sobotu odohrali za dorast ťažký zápas s Iľanovom.

Milan Gall
Milan GallL.Ondrašová : Prosiek
3
0

zápasu nastúpilo desať /?!/.
Z priebehu zápasu diváci nepostrehli, že domáci hrajú len desiati pretože svojim pohybom
a kombinačnou hrou prevýšili súpera počas celého zápasu. Herná kvalita domáceho tímu
sa prejavila aj v gólovom vyjadrení, v prvom polčase 2:0 a v druhom polčase zvýšili na
konečných 3:0. Pochvalu si zaslúžia všetci hráči, zvlášť dorastenci, ktorí v sobotu odohrali za