Šk Agro Baník Dúbrava  :  Šk Kriváň Liptovská Onrašová
                               2          :        4      (1 : 1)

Zostava: Sprušanský S.,Pastorek J.,Šimo A.,Šablatúra A.,Kráľ M.,Feherpataky P.,Gašparík M.,Puška P.,Santus M.,Zatkulák K.,Chodás L.,       Benčo A.,Sekan P.,Boltižiar M.,

Góly:Kráľ,Zatkulák,Benčo,Sekan

Rozhodcovia: Drahovský E.,Bruncko I.

V sobotu 27.4.2013 dorastenci ŠK Kriváň odohrali zápas v Dúbrave. Začiatok zápasu bol rozpačitý a 20 minút sme sa hľadali. Bolo to spôsobený tým, že neskoršie dorazili opory Andrej Benčo a Peter Sekan. Do zápasu potom zasiahol Andrej Benčo, ktorý aj po našej peknej akcii otvoril skóre zápasu, 0:1. Pomaly sme začali preberať iniciatívu, no domáci sa nevzdali a po prieniku po ľavej strane a následnom centri, kde zaspala obrana, zrovnali na polčasových 1:1. V druhom polčase sme pokračovali vo výbornom výkone. Patrik Puška rozdával prihrávky a vytvárali sme si šance. Po jednom z centrov do súperovej šestnástky si hráči Dúbravy dali vlastný gól, 1:2. Tento gól nás nakopol ešte viac a zatlačili sme ich. Po akcii po ľavej strane a centri Paťa Pušku sa dostal k lopte Kristián Zatkulák, od ktorého sa odrazila a Martin Kráľ svojím druhým gólom v sezóne zvýšil na 1:3. Aj po tomto góle sme nepoľavili a pokračovali sme ďalej v našej hre. Po závare pred bránou Dúbravy vrátil loptu späť do šestnástky Peter Sekan a po ďalšom vlastencovi sme zvýšili na 1:4. Domáci ešte stihli skorigovať stav na 2:4 z priameho kopu po chybe nášho brankára. Vyzdvihol by som výkon chlapcov, ktorý ukázali, že vedia hrať futbal, no najväčšia vďaka patrí Adamovi Šablatúrovi, ktorý aj napriek zraneniu z prvého polčasu dohral zápas a pomohol chlapcom k výhre.