Šk Kriváň Liptovská Ondrašová : Šk Lúčky
                                                 2         :      0    (0 : 0)

Zostava:            Sprušanský S.,Pastorek J.,Jaňák S.,Benčo A.,Kráľ M.,Fehérpataky P.,Puška P.,Santus M.,Burdel D.,sekan P.,Chodás L., Zaťkulák K.,Šimo A.,Gašparík M.,Mičáň P.,Boltižiar M.,

Góly: Puška P., Santus M.,

V sobotu 4. Mája odohrali naši dorastenci majstrovský futbalový zápas v domácom prostredí proti ŠK Lúčky. Hosti pricestovali len s desiatimi hráčmi, no aj napriek tomu bol ich výkon vcelku dobrý. Začiatok zápasu bol rozpačitý a naši dorastenci sa len hľadali. Kopili sa chyby v rozohrávke v strede poľa. Ako keby im výhoda o jedného hráča zväzovala nohy. Postupne to ale bolo lepšie a vytvárali si šance. Chybou bolo, že sa chceli dostať až pred brankára, nevystrelili a preto sa naše akcie končili na pozornej obrane a brankárovi. Hostia si tiež vytvárali šance a keby boli šikovnejší, mohli dať gól. Ku koncu polčasu sa hosťom zranil hráč a tak už hrali iba v deviatich. Oba tími svoje šance nevyužili a preto sa polčas skončil remízou 0:0. Cez polčas si chlapci povedali pár tvrdších slov, zranený Martin Kráľ musel ísť dole a vystriedal ho Kristián Zaťkulák. Zároveň zareagovali na počet hráčov hostí a hrali v rozostavení 3-5-2. Od začiatku sme držali zápas vo svojej réžií šance prichádzali, až po skrumáži z pravej strany vystrelil Patrik Puška a krížnou strelou prekonal brankára, 1:0. Patrik hral dobrý zápas, keď vymýšľal naše šance v spolupráci s Andrejom Benčom. Chlapci neprestávali a naďalej búšili. Na pravej strane po faule na Dominika Burdela si postavil loptu Matúš Santus. Strielaný center ktorý vyslal na bránu sa lopta odrazila od tyčky  a do brankára a od neho do brány, 2:0. Ku koncu mali ešte veľké šance Kristián Zaťkulák, Andrej Benčo, Patrik Fehérpataky a aj Patrik Puška. Vyzdvihol by som aj výkon Jakuba Pastoreka, ktorý svojou šikovnosťou a rýchlosťou ako ľavý obranca narobil problémy obrane Lúčok. Zápas pre zranenie neodohral Adam Šablatúra.