4. liga C 12 2012/13         
           
Žrebovanie – všetky kolá        
1. kolo dňa 2012/10/07 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 MŠK Dolný Kubín B ŠK  Ružomberok C 6 : 2
2 ŠK Liptovská Ondrašová B ŠK TJ Lúčky 6 : 2
3 ŠK Exalogic Bešeňová MŠK Trstená 4 : 4
4 ŠK Važec ŠK  Ružomberok B 5 : 3
5 LŠŠ Liptovský Mikuláš C LŠŠ Liptovský Mikuláš B 2,5 : 5,5
6 ŠK Liptovské Sliače MŠK Tvrdošín B 2 : 6
2. kolo dňa 2012/10/21 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK  Ružomberok C MŠK Tvrdošín B 2,5 : 5,5
2 LŠŠ Liptovský Mikuláš B ŠK Liptovské Sliače 4,5 : 3,5
3 ŠK  Ružomberok B LŠŠ Liptovský Mikuláš C 3,5 : 4,5
4 MŠK Trstená ŠK Važec 6 : 2
5 ŠK TJ Lúčky ŠK Exalogic Bešeňová 3,5 : 4,5
6 MŠK Dolný Kubín B ŠK Liptovská Ondrašová B 2,5 : 5,5
3. kolo dňa 2012/11/04 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK Liptovská Ondrašová B ŠK  Ružomberok C 5,5 : 2,5
2 ŠK Exalogic Bešeňová MŠK Dolný Kubín B 1,5 : 6,5
3 ŠK Važec ŠK TJ Lúčky 4,5 : 3,5
4 LŠŠ Liptovský Mikuláš C MŠK Trstená 4,5 : 3,5
5 ŠK Liptovské Sliače ŠK  Ružomberok B 6,5 : 1,5
6 MŠK Tvrdošín B LŠŠ Liptovský Mikuláš B 6,5 : 1,5
4. kolo dňa 2012/11/18 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK  Ružomberok C LŠŠ Liptovský Mikuláš B 3 : 5
2 ŠK  Ružomberok B MŠK Tvrdošín B 0 : 8
3 MŠK Trstená ŠK Liptovské Sliače 5 : 3
4 ŠK TJ Lúčky LŠŠ Liptovský Mikuláš C 2,5 : 5,5
5 MŠK Dolný Kubín B ŠK Važec 3 : 5
6 ŠK Liptovská Ondrašová B ŠK Exalogic Bešeňová 4,5 : 3,5
5. kolo dňa 2012/12/02 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK Exalogic Bešeňová ŠK  Ružomberok C 6 : 2
2 ŠK Važec ŠK Liptovská Ondrašová B 3 : 5
3 LŠŠ Liptovský Mikuláš C MŠK Dolný Kubín B 6,5 : 1,5
4 ŠK Liptovské Sliače ŠK TJ Lúčky 4,5 : 3,5
5 MŠK Tvrdošín B MŠK Trstená 4 : 4
6 LŠŠ Liptovský Mikuláš B ŠK  Ružomberok B 1,5 : 6,5
6. kolo dňa 2012/12/16 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK  Ružomberok C ŠK  Ružomberok B 6 : 2
2 MŠK Trstená LŠŠ Liptovský Mikuláš B 6 : 2
3 ŠK TJ Lúčky MŠK Tvrdošín B 4 : 4
4 MŠK Dolný Kubín B ŠK Liptovské Sliače 5,5 : 2,5
5 ŠK Liptovská Ondrašová B LŠŠ Liptovský Mikuláš C 6,5 : 1,5
6 ŠK Exalogic Bešeňová ŠK Važec 5 : 3
7. kolo dňa 2013/01/13 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK Važec ŠK  Ružomberok C   :  
2 LŠŠ Liptovský Mikuláš C ŠK Exalogic Bešeňová   :  
3 ŠK Liptovské Sliače ŠK Liptovská Ondrašová B   :  
4 MŠK Tvrdošín B MŠK Dolný Kubín B   :  
5 LŠŠ Liptovský Mikuláš B ŠK TJ Lúčky   :  
6 ŠK  Ružomberok B MŠK Trstená   :  
8. kolo dňa 2013/02/03 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK  Ružomberok C MŠK Trstená   :  
2 ŠK TJ Lúčky ŠK  Ružomberok B   :  
3 MŠK Dolný Kubín B LŠŠ Liptovský Mikuláš B   :  
4 ŠK Liptovská Ondrašová B MŠK Tvrdošín B   :  
5 ŠK Exalogic Bešeňová ŠK Liptovské Sliače   :  
6 ŠK Važec LŠŠ Liptovský Mikuláš C   :  
9. kolo dňa 2013/02/17 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 LŠŠ Liptovský Mikuláš C ŠK  Ružomberok C   :  
2 ŠK Liptovské Sliače ŠK Važec   :  
3 MŠK Tvrdošín B ŠK Exalogic Bešeňová   :  
4 LŠŠ Liptovský Mikuláš B ŠK Liptovská Ondrašová B   :  
5 ŠK  Ružomberok B MŠK Dolný Kubín B   :  
6 MŠK Trstená ŠK TJ Lúčky   :  
10. kolo dňa 2013/03/10 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK  Ružomberok C ŠK TJ Lúčky   :  
2 MŠK Dolný Kubín B MŠK Trstená   :  
3 ŠK Liptovská Ondrašová B ŠK  Ružomberok B   :  
4 ŠK Exalogic Bešeňová LŠŠ Liptovský Mikuláš B   :  
5 ŠK Važec MŠK Tvrdošín B   :  
6 LŠŠ Liptovský Mikuláš C ŠK Liptovské Sliače   :  
11. kolo dňa 2013/03/24 o 9,30
č.  Družstvo  Družstvo výs. : výs.
1 ŠK Liptovské Sliače ŠK  Ružomberok C   :  
2 MŠK Tvrdošín B LŠŠ Liptovský Mikuláš C   :  
3 LŠŠ Liptovský Mikuláš B ŠK Važec   :  
4 ŠK  Ružomberok B ŠK Exalogic Bešeňová   :  
5 MŠK Trstená ŠK Liptovská Ondrašová B   :  
6 ŠK TJ Lúčky MŠK Dolný Kubín B   :  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu