Šk Kriváň Liptovská Ondrašová : TJ Iľanovo
                                           0            :             1  ( 0:0 )

Zostava:M.Kubovčík,M.Kohút,J.Jamnický,M.Čajka,M.Rázga,J.Melek,J.Machovec,J.Sivák,

M.Fehérpataky,M.Hajaš,M.Arato

Rozhodca: Kasanický

Na zápas sme nastupovali s menším sebavedomím nakoľko k nám pricestovalo druhé mužstvo v tabuľke.Chalani po úvodnych pár minutách stratili rešpekt zo súpera a snažili si vytvárať šance, ktoré sme však nepremenili.Myslím si že prvých 15 minút sme boli jednoznačne lepším mužstvom i keď aj hosťujúce mužstvo nehralo zle. Po 15 minútach sa hra vyrovnala a tak to prebiehalo až do konca prvého polčasu.V kabíne sme si povedali čo nám treba ešte zlepšiť aby sme dosiahli vytúžený gól.Celý druhý polčas sme sa snažili byť lepším mužstvom nepremenili sme pár šanci ale to sa vo futbale stáva.Stáva sa presne aj to že keď nedáš tak dostaneš.Minútu pred koncom stretnutia sme inkasovali rozhodujúci gól čo má veľmi mrzí isto aj chlapcov nakoľko si myslím že minimálne remíza by bola spravodlivejšia.Vyhralo nie lepšie mužstvo ale šťastnejšie.Týmto by som chcel pochváliť celé mužstvo za predvedený výkon.Všetci chlapci pristúpili k zápasu zodpovedne , nebolo počuť zbytočné rečnenie nadávanie a podobné veci pre ktoré sme boli v minulosti trestaný, preto dúfam že aj do budúcna budeme pokračovať v správnom prístupe k povinnostiam medzi ktoré patrí aj pravidelný tréning.Bol by som veľmi rád keby sa chalani zučatňovali tréningu v čo najväčšom počte iba tak môžeme niečo natrénovať a pripraviť sa na súperov. Tréning utorok 16:30 hod.