TJ Uhorská Ves – Šk Kriváň Liptovská Ondrašová
                    6      :        2    (4:1)

Zostava: Bartoněk,Vyparina,Benčo,Baláž,Chodás J.,Puška,Majer ,Bohuš,Černák,Chodás L.,Slotka

Góly:Baláž,Puška

Na veľmi dobrom trávniku, za pekného počasia sa odohral nerovný súboj o body do tabuľky.Mužstvo L. Ondrašovej prišlo na zápas s 11 hráčmi bez jediného náhradníka. Po 10 min.sa zranil M. Černák a zostatok zápasu mužstvo odohralo s 10 hráčmi, v zostave bol aj štyridsiatnik J. Chodas.V 10 min. domáci vyhrávali 1 : 0 po peknej technickej strele z pravej strany. Hráči L.Ondrašovej sa nevzdávali a aj v desiatich vyrovnali po peknej akcii keď v strede poľa získal loptu R. Bohuš, posunul ju M. Majerovi a ten poslal center pred súperovu bránu a J. Baláž hlavou usmernil loptu do brány. Super postupne prebral iniciatívu jednoduchou hrou sa dostával za našu obranu a góly v našej bráne pribúdali. Polčas skončil 4 : 1.Po prestávke domáci zvýšili na 5 : 1, ale hráči L. Ondrašovej sa nevzdávali a po peknej kombinácii J. Baláža a M. Pušku, druhý menovaný znížil na 5 : 2. V záverečných minútach domáci pridali ešte šiesty gól.Ťažko sa vyjadruje k zápasu za takýchto podmienok. Musím sa opýtať tých, ktorí neprišli na zápas, ako to myslia s futbalom? Aký majú vzťah k ostatným spoluhráčom, ktorých nechajú „vytrápiť sa“ bez možnosti vystriedať v prípade zranenia?
Ďalší zápas: 6.10.2013 o 14:30 hod. L. Ondrašová – Hybe