Boj o záchranu sa dramatizuje

Predposledné kolo jesennej časti súťaže odohralo A mužstvo Liptovskej Ondrašovej na ihrisku ŠK Kúpele – Lúčky. Papierovým favoritom stretnutia boli domáci, ktorí nenechali nič na náhodu a súpera z Ondrašovej porazili vysoko 6:0. O osude zápasu rozhodli domáci dvomi rýchlymi gólmi strelenými v priebehu prvých 12. minút zápasu, vďaka čomu získali úplnú kontrolu nad zápasom. Ondrašová, ktorá na zápas nastúpila vo výrazne oklieštenej zostave, hrozila súperovi strelami spoza šestnástky, v pokutovom území sa však presadiť nedokázala. Naopak, domáci si vytvárali veľké príležitosti a niektoré z nich napokon aj využili na strelenie ďalších gólov. V tomto zápase tak favorit potvrdil svoje postavenie v tabuľke a vybojoval si všetky tri body.

Tabuľkové postavenie Ondrašovej sa po prehre nezmenilo, ale posledný Bobrovec bodoval naplno, a tak sa boj o záchranu dramatizuje. Štyri tímy vrátane Ondrašovej majú pred posledným Bobrovcom náskok už len jedného bodu. Rozdiel medzi 10. a 14. miestom je teda minimálny a až posledné kolo jesennej časti rozhodne o tom, kto napokon prezimuje na chvoste tabuľky.

Hráč zápasu: P. Kuna

Nasledujúci zápas odohrá A mužstvo Liptovskej Ondrašovej 30. 10. 2022 na domácej pôde proti TJ. Družstevník Východná. Zápas sa začne o 14:00.

Menu