CHATEAU RUN TOPOLČIANKY 2018.

Veľmi pekný výsledok dnes dosiahla Martina Bellušová ktorá sa zúčastnila preteku Chateau run Topolčianky. Na treťom ročníku tohto mladého behu pretekalo celkove 63 žien a Martina sa v silnej konkurencii nestratila. 16 km dlhú trať ktorá viedla asfaltovými a lesnými cestičkami zvládla za 1:14:42 a obsadila krásne, aj keď nepopulárne 4. miesto. Gratulujeme!

Kompletné výsledky tu. 

Minulý víkend mala Martina tiež veľmi úspešný keď v „domácom prostredí“ v Bobroveckej doline pretekala v rámci Slovenského pohára behu do vrchu a súčasne preteku zaradeného do LBL-ky na 35. ročníku Choď ako môžeš. Na 3,7 km dlhej trati s prevýšením 600 metrov skončila na vynikajúcom druhom mieste! Výborný výkon podčiarkla naozaj parádnym časom 34:07. Vo výbornom svetle sa predviedol aj Viliam Camber v kategórii 60-69 ročných. Jeho výsledný čas 39:06 mu stačil na konečné štvrté miesto. Dobre si počínali aj Michal Húska ktorý si splnil náročný cieľ dostať sa pod 40 minút čo sa mu bez problémov podarilo v čase 38:04. Náš najstarší pretekár, nestarnúci Ivan Seman opäť zabojoval a  aj po sedemdesiatke dokáže behať tak náročné preteky, klobúk dole pred jeho výsledným časom 51:12.

Bežecká sezóna je takmer za nami, pravdepodobne sa už zúčastníme len dvoch pretekov v decembri a to polmaratónu okolo vodného diela Žilina a záverečného kola LBL-ky Štefánsky beh v Ružomberku.

Martina Bellušová výbeh na Hrušov.

Pavol Balluš výbeh na Hrušov

Štart 7. ročníka STOP SHOP polmaratónu v LM.

Martina Bellušová počas STOP SHOP polmaratónu LM.

Pavol Bačík v  nasadení počas STOP SHOP polmaratónu.

Názov preteku „Choď ako môžeš“ nie je žiadna recesia, ale holý fakt…

Viliamovi Camberovi „šťastné štartovné číslo 7“ nakoniec priniesla krásne 4. miesto.

Nestarnúci Ivan Serman- mať takú kondíciu ako má Ivan v jeho veku, to by chceli aj viacerí mladší páni…

Michal Húska si náročné preteky vychutnával s úsmevom na perách…vie že na tomto mieste mu do cieľa chýba už len popsledných 200 metrov.

Martina Bellušová na stupni víťazov- druhé miesto v Slovenskom pohari behu do vrchu „Choď ako môžeš 2018“.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu