Ďalšie kolo mládežníckeho futbalu

V utorok mali U15 Starší žiaci dohrávku 2. kola v Palúdzke. Vo štvrtok potom nastúpili U13 Mladší žiaci doma proti susednému Bobrovcu. Naopak v Bobrovci, tiež vo štvrtok U19 Dorast mal dohrávku 2. kola. V sobotu potom U11 Prípravka odohrala svoj zápas doma proti Palúdzke a U19 Dorast tiež doma proti Lipt. Revúcam.

Majstrovský zápas U11 Prípravka 3. kolo sezóna 2017/2018

Sobota 02.09.2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – FC34 LM Palúdzka 4:1 (2:1)

Hráči: Kutnár, Matej, Kokavec, Labaška, Medla, Novotný, Plauter, Staroň, Vyskočil, Berko, Frič, Krajčuška, Krajči, Minařík,

Hostia otvorili skóre po vysokej, odrazenej lopte a išli do vedenia. Naši hráči však trpezlivou hrou postupne preberali hru a boli sme počas celého zápasu futbalovejším mužstvom. Po viacerých nepremenených šanciach sme postupne začali strieľať góly. Zahrali si všetci nominovaní hráči a niektorých sme vyskúšali aj na iných postoch ako bežne hrávajú. Po zápase vládla v našej kabíne spokojnosť.

 

Majstrovský zápas U13 Mladší žiaci – Kormanov pohár skupina „B“

2. kolo sezóna 2017/2018 Štvrtok 31.08.2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – ŠK Bobrovec 8:0 (8:0)

Hráči: Dráb, Ševček, Staroň, Hoza, Kubinčák, Zimáni, Halík, Medla,, Kokavec, Plauter, Šumský, Kohút, Močáry, Čonka, Matej,

Domáci zápas s Bobrovcom sme odohrali v pohode, aj keď treba podotknúť, že súper bol z kategórie tých slabších a moc nás nepreveril. Celý prvý polčas sa odohral na polovici súpera a postupne sme nastrieľali 8 gólov ( Halík a Kubinčák po tri, po jednom pridali Kokavec a Plauter). V druhom polčase sme prestrielali. Naši chlapci sa uspokojili s priebehom prvého polčasu, prestali sme kombinovať a naša hra upadla do podpriemeru. Súper sa dostal do svojej jedinej šance, ale Dráb pohotovým zákrokom gólu zabránil.
Hlavne na základe nášho výkonu v druhom polčase nebudem hodnotiť výkon jednotlivých hráčov.

 

Majstrovský zápas U15 Starší žiaci I. trieda skupina „B“ 2. kolo sezóna 2017/2018

Utorok 29.08.2017 (dohrávka)

FC34 LM Palúdzka – ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 2:0 (1:0)
Zostava + známka:
Dráb, Bobka, Králik, Cupra, Stano (16´Dzuroška),Maťko, Labaška (36´Križka), Halík, Lis, Hoza, Strcula. Za výdrž a odhodlanie hlavne v druhom polčase všetci 8.

Hodnotenie: 10-9 vynikajúci, 8-7 nadpriemerný, 6-5 priemerný, 4-3 podpriemerný, 2-1 veľmi slabý

Najlepší hráč: Bobka

Žlté karty: neboli Červené karty: neboli

Úvodné minúty boli vyrovnané. Potom sme pre zranenia prišli o dvoch hráčov a museli sme prestriedať. Domáci prebrali iniciatívu a zatlačili nás. V prvom polčase sme dostali jeden gól po strele z hranice šestnástky.
Celý druhý polčas sme boli pod drvivým tlakom domácich. Nevzdávali sme sa však a vytrvalo sme sa bránili. Súpera sme do šancí nepúšťali. Strelecké pokusy domácich boli buď nepresné, alebo ich naši hráči dokázali zblokovať. Druhý gól sme dostali v polovicu druhého polčasu. Desať minút pred koncom sa do brejku dostal Bobka a vyťažil z toho pokutový kop. Zápas sme mohli v závere zdramatizovať, no penaltu sa nám nepodarilo premeniť. Víťazstvo domácich je zaslúžené, ale všetkých našich hráčov treba pochváliť za odhodlaný a hlavne v druhom polčase nezlomný výkon.

 

Majstrovský zápas I. trieda skupina „B“ U15 Starší žiaci 5. kolo sezóna 2017/2018

Nedeľa 03.09.2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – TJ Družstevník Kvačany 4:1 (2:0)

Zostava + známka:
Dráb 8, Bobka 8, Králik 8, Hoza 8, Stano 9, Maťko 8, Halík 8, Prísažný 8, Lis 8, Kubinčák 8, Strcula 6, (postupne striedali: Ševček, Dzuroška, Križka, Klopta, Matej)

Hodnotenie: 10-9 vynikajúci, 8-7 nadpriemerný, 6-5 priemerný, 4-3 podpriemerný, 2-1 veľmi slabý

Najlepší hráč: Stano

Žlté karty: neboli Červené karty: neboli

Od začiatku zápasu bola hra na našich kopačkách. Hostia prišli posilnení aj o hráčov z vyššej súťaže, ktorí majú striedavý štart. Naši chlapci ich však dokázali pozorne brániť a bez väčších problémov si s nimi dokázali poradiť. V prvom polčase sme mali veľa čistých šancí, ale dokázali sme premeniť len dve. To čo sme dokázali zahodiť sa nesmie opakovať, lebo so silnejším súperom by sa nám to mohlo vypomstiť. Hostí sme do vážnejšej šance nepustili.
Aj v druhom polčase sme pokračovali v tlaku a opäť sme zahodili čisté šance. Hosťom sa z ojedinelého brejku podarilo znížiť na rozdiel gólu. potom sme pridali ďalšie dva góly a o zápase bolo rozhodnuté.

 

Majstrovské zápasy 1. trieda U19 Dorast sezóna 2017/2018

Štvrtok 31.08.2017 2. kolo dohrávka

ŠK Bobrovec – ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 2:3 (0:2)

Sobota 02.09.2017 5 . kolo
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – TJ Tatran Lipt. Revúce 5:0 (3:0)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu