Darujte nám 2 % dane a my zlepšíme podmienky pre aktívny život detí a mládeže

Vážení spoluobčania, priaznivci športu a ŠK Kriváň v našej mestskej časti Liptovská Ondrašová,

dovoľujeme si Vás osloviť so žiadosťou o darovanie 2 % z dane z príjmu za rok 2020. Darovaním 2 % z dane z príjmu podporíte aktivity ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová v roku 2021 vo futbalovom, bežeckom a šachovom oddiele nášho klubu, najmä:
− prípravu a účasť žiakov, dorastu a mužov na futbalových súťažiach,
− prípravu a realizáciu bežeckej súťaže Ondrašovská horička, prípravu a účasť na bežeckých súťažiach,
− prípravu a účasť troch šachových družstiev na ligových súťažiach,
− technicko-materiálne zabezpečenie.

V roku 2020 sa nám aj napriek zložitej situácii podarilo zlepšiť podmienky pre šport v Liptovskej Ondrašovej. Koncom jari sme oplotili areál športového klubu. Hlavným dôvodom bolo, aby po hracej ploche a detskom ihrisku voľne nepobehovali psy. Tým sa stal areál lepším miestom pre šport a hranie detí. Areál aj po oplotení ostal verejne prístupným.

Najväčšou akciou za posledné desiatky rokov bola inštalácia automatického závlahového systému a revitalizácia hracej plochy so spoluúčasťou ŠK Kriváň a s finančnou pomocou Slovenského futbalového zväzu a mesta Liptovský Mikuláš. Sme presvedčení, že už na jar uvidíme hustejší, zdravší a zelenší trávnik.

K ďalším aktivitám patrí osadenie svetelnej tabule na ihrisku, začatie prác na prípravnom ihrisku severne od hracej plochy a vypracovanie štúdie nových šatní.

Sľubujeme, že s darovanými prostriedkami naložíme s maximálnou starostlivosťou a efektivitou. K listu prikladáme predvyplnené tlačivo na darovanie 2 % z dane z príjmu.

Ďakujeme.

Predvyplnené vyhlásenie na rok 2021

Ako darovat 2% z dane 2021

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu