Dôležité prvé víťazstvo A mužstva Liptovskej Ondrašovej prišlo už v druhom kole

V druhom kole sezóny zaknihovalo A mužstvo Liptovskej Ondrašovej dôležité tri body, keď na domácom trávniku zdolalo tím z Vavrišova v pomere 3:1. Domáci, posilnení o troch nových hráčov, sa dostali do vedenia už v prvom polčase, keď po krídle unikol J. Halík a jeho presný center do šestnástky zakončil hlavou D. Pokorný.  Po zmene strán zvýšil na 2:0 M. Gúgh, ktorého hlavička takmer z hranice šestnástky sa do siete dostala aj vďaka jemnému teču obrancu súpera. Záver zápasu bol napriek tomu veľmi dramatický, v 83. minúte po rohovom kope využili hostia skrumáž v šestnástke, keď sa im podarilo do siete pohotovo upratať odrazenú loptu. V úplnom závere zápasu sa po štandardnej situácii hostí lopta opäť nepredvídateľne odrážala v šestnástke, tentokrát sa jej však zmocnili domáci a z následného protiútoku upravil po nevídanom sóle z polovice ihriska na konečných 3:1 M. Rázga.

Liptovská Ondrašová tak zaknihovala prvé a vzhľadom na predvedenú hru aj plne zaslúžené víťazstvo v sezóne.

Hráč zápasu: Ľuboš Glončák

Nasledujúci zápas odohrá A mužstvo Liptovskej Ondrašovej v nedeľu 21. 8. 2022 v Prosieku. Zápas sa začne netradične dopoludnia o 10:30.