Prvý majstrovský zápas odohral aj dorast v sobotu 27.8. 2016.

ŠK KRIVÁŃ LIPTOVSKÁ ONDRAŠOVÁ – VAVRIŠOVO 6:2 (2:1)

Zostava: Král – Boltižiar, Ratulovský, Mičáň, Húlek, Babic, Melek, Rázga, Čajka, Tomko, Benikovský

Góly : Rázga 3, Melek, Benikovský, Mičáň

Od úvodu zápasu sme súpera pritlačili pred vlastnú bránu. Už v 5.minúte skóre otvoril po rohovom kope hlavou Rázga 1:0. V ďalšom priebehu sme si vypracovali niekoľko čistých gólových príležitostí, ktoré ostali nevyužité až v 29.minúte opäť Rázga strelou zo 16-tky zvýšil na 2:0. Hostia sa snažili hroziť protiútokmi, ktorým sme úspešne odolávali. V 34.minúte hostia využili hrubú individuálnu chybu na strelenie gólu 2:1. Do konca prvého polčasu už gól nepadol do šatní sa šlo za stavu 2:1.

Druhý polčas sme tiež začali aktívne a v 50.minúte nedal Melek nechytatelnou strelou do šibenice brankárovi šancu 3:1. Hostia pokračovali vo svojej hre v podobe protiútokou a jeden im vyšiel v 60.minúte hosťujúci hráč ušiel po krídle prihral pred bránu a nekrytý útočník znížil na 3:2. To už neplatilo o minútu neskôr, keď obrancom hostí ušiel Rázga, ktorý tak strelil svoj 3-tí gól stav bol 4:2. Od toho momentu už domáci nepustili hostí do žiadnej šance a kontrolovali hru. Skóre navýšil Benikovský v 74.minúte keď na dva krát prestrelil všetko čo mu stálo v ceste 5:2. V 82.minúte rozhodca nariadil pokutový kop po ruke hosťujúceho obrancu, ktorý premenil Mičáň a uzavrel výsledok zápasu 6:2.