Dorast 15.kolo dohrávka

Základná zostava: Sprušanský S., Pastorek J., Sekan P., Chodás L., Jaňák S.( Šimo A.), Zatkulák K.( Mičáň P), Puška P.( Ratulovský F.), Benčo A., Fehérpataky P., Kráľ M., Burdel D.( Boltižiar M.)

Náhradníci: Šimo A., Mičáň P., Boltižiar M., Ratulovský F.

Gól: Král Martin

V stredu 8.5.2013 sa v dohrávke 15. kola predstavili naši dorastenci v Lipt. Revúcach. Dnes už aj pod taktovkou trénera Pala Balážika chceli vyhrať a posunúť sa tak v tabuľke vyššie. Lenže od úvodných minút to nebolo to mužstvo, ktoré vyhralo posledné zápasy. Tradičné opory, menovite Patrik Puška, Andrej Benčo a Lukáš Chodás nepodali svoj optimálny výkon a naša hra aj napriek dobrým myšlienkam nebola až taká dobrá. Futbal, ktorý sa hral bol skôr boj, lebo hneď po začatí prvého polčasu začalo pršať a terén začal byť veľmi ťažký. Aj napriek tomu sa domáci ujali vedenia, keď našej obrane utiekol rýchlonohý útočník a dal gól na 1:0. Chlapcov to mrzelo, lebo dovtedy sme mali menšiu prevahu. Začali sa ešte viac snažiť, strieľať a prekvapiť brankára. Takáto akcia vyšla ku koncu polčasu Martinovi Královi, ktorý strelou z poza šestnástky vyrovnal na polčasových 1:1. Martin Král spoločne s Jakubom Pastorekom zahrali výborný zápas a patrili k najlepším na ihrisku. Chlapci chceli v druhom polčase udrieť a prikloniť misky váh na svoju stranu, ale po zákroku v pokutovom území, ktorý pán rozhodca posúdil ako faul, kopali domáci pokutový kop, domáci zvýšili skóre na 2:1. Po tomto góle šla naša hra dole vodou. Prejavilo sa to tak, že domáci zas udreli po úniku útočníka, ktorý prehodil nášho gólmana a bolo to už 3:1. Potom sa zas predviedol pán rozhodca a po údajnom faule na hranici pokutového územia kopali domáci priamy kop. Z neho sa domáci nemýlili a zvýšili na 4:1, čo bol aj konečný výsledok. Plus pre nás môže byť, že sa do hry zapojili aj žiaci, Peter Mičáň, Michal Boltižiar a Filip Ratulovský, ktorý sa v zápase nestratili.