FC 34 LM- Palúdzka  :  Šk Kriváň LiptovsKá Ondrašová

5         :        1          ( 1: 0 )

Zostava: Šimo,Pastorek,Srušanský,Šablatra,Benčo,Feherpataky,Meško,Santus,Burdel,Ratulovský,Sekan,Kráľ,Běhal,Boltižiar

Rozhodcovia : Žuffa,Oravec

Ukončenie sezóny neskončilo výhrou nášho mužstva, ale za predvedený výkon sa nemusíme hanbiť. Tak, ako domáce mužstvo si vytvárolo šance na strelenie gólu, nezaostávali sme za nimi, niekedy sa zdalo, že máme práve viac šancí, no streliť gól sa nám nepodarilo a tak, ako sa vraví, keď nedáš, tak dostaneš, po chybe v obrane sme dostali gól a polčas skončil 1:0. Druhý polčas sa opätovne niesol v nepremieňaní šancí z našej strany a bol to súper, ktorý nas trestal gólmi za naše chyby. Súpera sme dokázali viacej krát zatlačiť na ich vlasnú polovicu, ale iba jeden krát sa nam podarilo skórovať M. Kráľom, čo žiaľ je málo. Nebudem poukazovať, kto akú chybu kde urobil, ale každý jeden hráč si musí uvedomiť, čo mohol urobiť viac preto, aby sme dosiahli lepší výsledok. S čím som bol najviac sklamaný v tomto zápase bola discilpína mužstva, nie je predsa možné, aby si spoluhráči miesto toho aby sa povzbudili nadávali a kričali počas zápasu po sebe. Na záver sa chcem poďakovať všetkým dorastencom, ktorí nastupovali počas sezóny na zápasy a reprezentovali náš klub, všetkým prajem príjemné prázdniny a dúfam, že po prázdninach budeme pokračovať vo futbalovej práci.