Šk Kriváň Liptovská Ondrašová : TJ Kráľová Lehota
                                          1               :             0          (0:0)

Zostava:Bartoněk,Sedláček,Glončák,Šablatúra,Benčo,Baláž,Meško,Valent,PuškaM,Pastorek,Majer,                                                           Burdel,Puška P.

Gól: Valent

Na tento zápas sme nastúpili s omladeným mužstvom, do zostavy sme zaradili viacerých dorastencov (6), ktorí majú chuť hrať futbal. Celkovo sa zápas vyvíjal s viacerými gólovými šancami na obidvoch stranách, skoro by som povedal, že zo strany hostí v prvom polčase aj viac. Veľmi dobre nás podržal  brankár, ktorý práve už čisté gólove šance zneškodnil a tak polčas skončil 0:0. Počas prestávky bolo jednoznačne povedané, že sme technickejší, ale iba to nestačí treda aj viacej strieľať. Presne táto rada padla na úrodnu pôdu, hneď od začiatku druhého polčasu sme zatlačili súpera pred jeho bránu a vytvárali sme si viacero šancí a tak približne v 62. minúte padol gól do siete súpera. Strelcom bol M. Valent. Hostia sa samozrejme nechceli vzdať len tak ľahko bez boja a pohrozili ešte niekoľkými rýchlými protiútokmi. Nakoľko už gól do konca zápasu nepadol, tak domáce mužstvo zakončilo sezónu víťaztvom. Celkovo naše mužstvo obsadilo v sezóne 2012/2013 druhé miesto, k čomu im gratulujem. Najlepším strelcom nášho mužstva sa stal M. Valent, ktorý strelil 14 gólov.