10.) 1.FC FRANFORCE

11.) INDIÁNI

12.) KRAKENY

ŠTARTOVNÉ:

Každé mužstvo, ktoré sa zúčastní turnaja, zaplatí štartovné 50,00 €. V tejto cene je zahrnutý guláš a dve pivá pre 10 hráčov. Všetky zúčastnené mužstvá budú odmenené vecnými cenami. Víťazi dostanú extra ceny + putovný pohár. Každé mužstvo si donesie vlastné dresy. K dispozícii budú šatne a sprchy.

DÔLEŽITÉ TERMÍNY:

13. júl 2013 – termín na potvrdenie účasti mužstva v turnaji

27. júl 2013 – termín na zaplatenie štartovného – číslo účtu 0330876988/0900 (do správy pre prijímateľa uveďte názov mužstva)

ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ:

Družstvá sa voľným žrebom rozdelia na dve základné šesťčlenné skupiny. V oboch skupinách sa hrá systémom každý s každým. Dve najlepšie mužstvá z každej skupiny postupujú do záverečného boja o putovný pohár. Ďalej hrajú 1 – 2, 2 – 1. Víťazi hrajú finále, porazený o 3. a 4. miesto. Ostatné mužstvá hrajú podľa umiestnenia v základných skupinách 3-3, 4-4, 5-5, 6-6 o celkové poradie. V základných skupinách sa víťazomstane tím s najväčším počtom získaných bodov. V prípade rovnosti bodov rozhoduje výsledok vzájomného zápasu, prípadne skóre (väčší rozdiel v pomere strelených gólov k inkasovaným, alebo vyšší počet strelených gólov). Ak by bolo skóre rovnaké, rozhodnú pokutové kopy. Prvé kolo pokutových kopov sa hrá na 3 pokutové kopy, potom má každý tím jeden pokutový kop (rýchla smrť).

Hrá sa na dvoch hracích plochách na šírku riadneho futbalového ihriska. Brány sú hádzanárske. Každý tím pozostáva z brankára a šiestich hráčov v poli (6 + 1). V každom zápase sa odohrajú dva polčasy. Polčas trvá 10 minút (takže jeden zápas trvá 2 x 10 minút). Počas zápasu je počet striedaní v tíme neobmedzený. Maximálny počet hráčov v mužstve je 10.

Za víťazstvo si mužstvo pripíše 2 body, za remízu 1 bod a za prehru 0 bodov.

FAIR-PLAY PRAVIDLÁ:

Vekový priemerkaždého tímu nemôže byť nižší ako 33 rokov. V jednom tíme nemôžu hrať viac ako 2 aktívni registrovaní hráči. V prípade nedodržania fair-play pravidiel a základných pravidiel si organizačný výbor vyhradzuje právo rozhodnúť o účasti alebo neúčasti tímu v turnaji.

ČASOVÝ HARMONOGRAM:

9.00 – 10.00hod. – zraz účastníkov; organizačné pokyny pre kapitánov; losovanie skupín

10.00 – 13.30hod. – zápasy v základných skupinách

13.30 – 14.30hod. – obedná prestávka; guláš; pivo

14.30 – 17.00hod. – zápasy finálovej skupiny, zápasy o umiestnenie

17.00 – 17.30hod. – vyhodnotenie turnaja; vyhlásenie výsledkov; ocenenie najlepších

CENY A OCENENÉ KATEGÓRIE:

Víťazné mužstvo získa PUTOVNÝ POHÁR DREZINA CUP 2013. Hráčov troch najlepších tímov čakajú vecné ceny. Okrem toho vecné ceny dostanú aj víťazi kategórií: