Futbalové leto 2019

V Liptovskej Ondrašovej pokračuje „Futbalové leto“ aj tieto prázdniny.

Aj tento rok Športový klub Kriváň Liptovská Ondrašová organizuje pre deti projekt s názvom „Futbalové leto v Liptovskej Ondrašovej“ Koncom tohto mesiaca odštartuje už V. ročník tohto úspešného projektu. Celé toto podujatie je určené pre všetky žiacke vekové kategórie. Deti tak aj cez prázdniny, môžu naháňaním futbalovej lopty zmysluplne vyplniť svoj voľný čas.

Pavol Demenčík – koordinátor projektu: „Tento rok to bude už 5. ročník tohto projektu, ktorý sa u nás v Liptovskej Ondrašovej udomácnil a stáva tradíciou. Začíname už v utorok 25. júna 2019 a pokračovať budeme počas letných prázdnin“.

Ukončenie tohto ročníka Futbalového leta je naplánované na 18. augusta 2019, pretože koncom tohto mesiaca už štartujú riadne futbalové súťaže v ktorých účinkujú aj naše žiacke mužstvá, dodáva P. Demenčík.

Projekt je aj tento krát otvorený celej širokej verejnosti. Teda nielen pre žiakov čo už u nás hrávajú, ale aj pre všetkých záujemcov vo veku od 6 do 14 rokov, ktorí majú radi futbal. Zapojiť sa tak môžu úplní začiatočníci, ale aj takí, ktorí futbal hrať vedia a chcú sa aj naďalej zlepšovať. Je potrebné priniesť si len bežné športové oblečenie, kopačky a hlavne chuť. Ostatné materiálno-technické zabezpečenie, lopty a ďalšie tréningové pomôcky sú v klube na veľmi slušnej úrovni. Tréningový proces vedú kvalifikovaní tréneri. Žiaci sú rozdelení do troch vekových kategórií a to na prípravku, mladších žiakov a starších žiakov. Všetci záujemcovia, si tak určite nájdu svoje miesto.

Do projektu sa môže každý kedykoľvek pridať počas celého jeho trvania. Tréningy budú pravidelne každý týždeň, vždy v utorok, stredu a piatok o 16.30 hod. na futbalovom ihrisku v Liptovskej Ondrašovej….

Bližšie informácie získate aj na:
Tel: 0907 497 673, e-mail: trenerziacilo@gmail.com alebo www.skondrasova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu