Futbalové leto 2020 bude aj tieto prázdniny.

Po uvoľnení opatrení v súvislosti s pandémiou Covid – 19, sa známy projekt „Futbalové leto“, predsa len uskutoční aj tieto prázdniny.

Pavol Demenčík – koordinátor projektu: „Bude to už šiesty ročník tohto zaujímavého podujatia, ktoré si na území mesta Liptovský Mikuláš, počas uplynulých piatich ročníkov získalo veľa priaznivcov. V klube sme sa zhodli, že by bola veľká škoda, keby sme s týmto naším projektom nepokračovali aj v tomto roku. Takže sme radi, že môžeme širokej verejnosti oznámiť, že Futbalové leto bude aj tieto letné prázdniny“.

Všetko bude prebiehať normálne, ako po minulé roky, no jedna zásadná zmena predsa len bude. Na našom domovskom ihrisku v Liptovskej Ondrašovej, práve prebieha revitalizácia hracej plochy. Preto tento rok budeme fungovať v náhradných priestoroch a to na školskom futbalovom ihrisku Obchodnej akadémie v Liptovskom Mikuláši.

Začíname v utorok 30. júna a potom pokračujeme prakticky celé prázdniny. Tréningy budú prebiehať tri krát v týždni, vždy v utorok, stredu a piatok od 17.00 do 18.30 hod. Tréningový proces zabezpečujú kvalifikovaní tréneri, s Trénerskou licenciou. Projekt je určený pre všetky deti od 6 do 14 rokov a to nie len pre futbalistov, ale aj pre všetky deti, ktoré chcú s futbalom začať. Samozrejme aj pre tých, ktorí chcú počas prázdnin, športovaním len zmysluplne vyplniť svoj voľný čas. Každý sa môže kedykoľvek zapojiť. Všetci sú u nás vítaní. Deti sú podľa veku a úrovne futbalových zručností, rozdelení do troch základných kategórií a to na Prípravku, Mladších žiakov a Starších žiakov.

Veríme, že aj tento ročník bude rovnako úspešný ako tie predchádzajúce a že deti, ale aj rodičia si od nás odnesú veľa pekných športových zážitkov.

Bližšie informácie získate aj na:
Tel: 0907 497 673, e-mail: trenerziacilo@gmail.com alebo www.skondrasova.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu