Futbalové leto 2023

Funkcionári miestneho ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová chystajú na blížiace sa prázdniny ďalšie pokračovanie známeho projektu Futbalové leto 2023.

 

Spoločná fotografia účastníkov Futbalového leta 2022

 

Pavol Demenčík – koordinátor projektu: Bude to už deviaty ročník tohto zaujímavého podujatia, ktoré si na území mesta Liptovský Mikuláš počas uplynulých ročníkov získalo veľa priaznivcov.

Všetko bude prebiehať normálne, ako po minulé roky, no jedna zásadná zmena predsa len bude. Keďže naše domovské ihrisko je permanentne plne vyťažené sedem dní v týždni, potrebuje si aj ono oddýchnuť. Zároveň pripravujeme aj menšiu revitalizáciu trávnika hracej plochy. Preto tento rok budeme fungovať v náhradných priestoroch, a to na školskom futbalovom ihrisku Obchodnej akadémie v Liptovskom Mikuláši.

Začíname v pondelok 26. júna a potom pokračujeme aj cez prázdniny až do 3. augusta 2023. Tréningy budú prebiehať trikrát v týždni, vždy v pondelok, utorok a štvrtok od 17.00 do 18.30 hod. Tréningový proces zabezpečujú kvalifikovaní tréneri. Projekt je určený pre všetky deti od 6 do 14 rokov, a to nielen pre futbalistov, ale aj pre všetky deti, ktoré chcú s futbalom začať. Samozrejme, náš projekt aj pre tých, ktorí chcú počas prázdnin športovaním len zmysluplne vyplniť svoj voľný čas. Každý sa môže kedykoľvek zapojiť. Všetci sú u nás vítaní.

Deti budú podľa veku a úrovne futbalových zručností rozdelené do troch základných kategórií – Prípravka, Mladší žiaci a Starší žiaci.

Veríme, že aj tento ročník bude rovnako úspešný ako tie predchádzajúce a že deti, ale aj rodičia si od nás znovu odnesú veľa pekných športových zážitkov.

Viac aj na tel. č.: 0907 497 673

Menu