Futbalové leto 2024 – jubilejný 10. ročník

Liptovská Ondrašová: Prázdniny sa nezadržateľne blížia a v našom ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová už naplno prebiehajú prípravy známeho podujatia „Futbalové leto 2024“.

 

Pavol Demenčík – koordinátor projektu: „Je to také naše malé jubileum, pretože to bude už 10. ročník tejto akcie, ktorá sa na území mesta Liptovský Mikuláš pravidelne teší veľkému záujmu. Keď si spomeniem na prvé ročníky, je neskutočné, kam až sa to hlavne v počte účastníkov celé posunulo.“

Celé podujatie bude prebiehať na futbalovom ihrisku v Liptovskej Ondrašovej. Tohto roku bude pre účastníkov navyše prichystaná na pamiatku aj malá pozornosť, k okrúhlemu výročiu vzniku tohto podujatia.

Začíname v pondelok 24. júna a potom pokračujeme aj cez prázdniny, pravdepodobne až do 8. augusta 2024. Termín ukončenia závisí hlavne od toho, v akých súťažiach budú účinkovať naše žiacke družstvá v nasledujúcej sezóne, čo momentálne ešte povedať nevieme.

Tréningy budú prebiehať pravidelne, trikrát v týždni, vždy v pondelok, utorok a štvrtok, od 17.00 do 18.30 hod. Tréningový proces zabezpečujú kvalifikovaní tréneri. Projekt je určený pre všetky deti od 6 do 14 rokov, a to nie len pre futbalistov, ale aj pre všetky deti, ktoré chcú s futbalom začať. Samozrejme aj pre tých, ktorí chcú počas prázdnin športovaním len vyplniť svoj voľný čas. Každý sa môže kedykoľvek zapojiť. Všetci sú u nás vítaní.

Deti sú podľa veku a úrovne futbalových zručností rozdelené do troch základných kategórií, a to na Prípravky, Mladších žiakov a Starších žiakov.

Tí šikovnejší, ktorí budú mať záujem a na svoju vekovú kategóriu aj adekvátnu úroveň futbalových zručností, dostanú možnosť na základe výberu od trénerov, aj po skončení projektu pokračovať s futbalom v ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová, v ktorom aktuálne fungujú všetky vekové kategórie od Prípraviek až po Starších žiakov, to znamená deti od 6 do 14 rokov.

Veríme, že aj tento jubilejný 10. ročník bude rovnako úspešný ako tie predchádzajúce a že deti, ale aj rodičia si od nás znovu odnesú veľa pekných športových zážitkov.

Viac aj na tel.:  0907 497 673

 

Menu