Mladší žiaci 17.kolo

28.05.2016  majstrovský zápas  –  U11  PRÍPRAVKA     17. kolo      sezóna 2015/2016

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  OŠK Bešeňová      2:2 (2:1)

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Cupra, Halík, Hoza, Chlebo, Jaraba, Kohút, Kubinčák, Labaška, Plauter, Ševček, Rypáková, Celušňák, Vyskočil, Berko,

Od začiatku zápasu sme boli lepší a snažili sme sa hrať útočný futbal. V 5. minúte išiel pred bránkou Bešeňovej dôrazne do lopty Halík a otvoril skóre. Aj po tomto góle sme ovládali hru, ale výraznejšiu šancu sme si nevypracovali. V 17. minúte našiel Kohút dobrou loptou Kubinčáka, ten vystrelil a dal náš druhý gól. Hostia sa tiež snažili, no nedovolili sme im aby sa presadili. Avšak minútu pred koncom prvého polčasu sme na našej ľavej strane urobili chybu, ktorú súper okamžite využil a dal nám gól.

Druhý polčas z našej strany opäť všetko zle. Hlavne najstarší hráči ročníka 2005 znovu sklamali, pretože na ihrisku neukázali nič! Prestali sme sa pohybovať, vozili sme loptu, neprihrávali sme si, prehrávali, či dokonca vynechávali sme osobné súboje. Ak sme mali šancu nedokázali sme ju poriadne zakončiť. To všetko dokázal využiť náš súper a

v 35. minúte vyrovnal na 2:2. Potom sme kopali niekoľko rohov, ktoré dobre zahrával Kohút, ale všetci naši hráči sa asi boja lopty, alebo nechcú dať góly, pretože všetci stáli ako prikovaní. Ani jeden z nich neukázal žiadnu dravosť, dôraz, alebo chcenie presadiť sa, získať loptu a byť lepší ako súper. Všetci sa len prizerali a umožnili tak súperovi aby sa poľahky ubránil. Iba náš najmladší hráš Matúš Berko ukázal všetkým ako sa to má robiť a aj starší spoluhráči si z neho môžu brať príklad! Zápas sa tak skončil remízou, ale pre nás to vlastne bola prehra.