05.06.2016 majstrovský zápas – U11 PRÍPRAVKA 18. kolo sezóna 2015/2016

TJ Pribylina – ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 2:7 (0:3)

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Berko, Celušňák, Cupra Halík, Hoza, Kohút, Kubinčák, Labaška, Medla, Plauter, Sedlák, Ševček, Šlauka,

V nedeľu sme na ihrisku v Pribyline odohrali náš posledný zápas tejto sezóny. Zároveň to bol aj posledný zápas pre hráčov narodených v roku 2005, ktorí už prechádzajú k Starším žiakom. V prvom polčase sme hrali dobý futbal s viacerými peknými akciami. Vypracovali sme si množstvo šancí, z ktorých sme dali tri góly. Skóre otvoril Medla, druhý gól pridal Halík, a tretí znovu Medla. Po prvom polčase sme tak vyhrávali 3:0.

Ako sa nám to v posledných zápasoch stáva, druhé polčasy hráme zle. A zle sme začali aj druhý polčas v Pribyline. Po dvoch hrubých chybách v našej obrane nám súper dal za tri minúty dva góly. Trochu sme sa našťastie spamätali. Kohút dal náš štvrtý gól a Halík následne piaty. Nasledujúca päťminútovka patrila domácim. Tu nás podržal náš brankár Cupra. Päť minút pred koncom pridal náš ďalší gól Halík a v poslednej minúte z penalty skóroval Hoza. Z Pribyliny sme si tak odviezli pekné víťazstvo.