Mladší žiaci 2.kolo

10.09.2016  majstrovský zápas  –  U11  MLADŠÍ ŽIACI     2. kolo      sezóna 2016/2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  OŠK Bešeňová    4:3   (2:2)

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Kohút, Kubinčák, Ševček, Labaška, Medla, Plauter, Vyskočil, Berko, Šuňa, Staroň, Kutnár, Machovec, Celušňák,

Aj tento zápas sme odohrali na domácom ihrisku. Tento krát sme privítali Bešeňovú. Hneď v 1. minúte kopali hostia priamy kop, ale našu bránku netrafili. O tri minúty sme zasa my zahrávali priamy kop. Loptu si postavil Kubinčák a jeho dobrá strela skončila na brvne bešeňovskej bránky. V 7. minúte sme mali smolu, keď náš brankár Kutnár neudržal loptu a tú súperov útočník dorazil do siete. O dve minúty po zlej rozohrávke nášho brankára sme prehrávali už 0:2.  Napriek nepriaznivému stavu sme boli futbalovejším mužstvom. V 15. minúte dôrazný Berko vybojoval loptu medzi dvoma od neho o hlavu vyššími obrancami a prekonal brankára hostí. Pre Matúša Berka to bol prvý gól, ktorý sa mu podarilo streliť, k čomu mu všetci gratulujeme. Už o minútu vystrelil Kohút. Jeho strelu si súperov obranca tečoval do siete a bolo vyrovnané.

Na začiatku druhého polčasu nám hostia dali tretí gól a dostali sa tak znovu do vedenia. My sme sa však nevzdávali a snažili sme sa vyrovnať. Aj v druhom polčase bol náš herný prejav o niečo lepší ako u súperovho družstva. Prišla 33. minúta a podarilo sa nám vyrovnať. K strele sa dostal Kohút a nechytateľne prekonal brankára hostí. O dve minúty sme mali šťastie, keď hostia trafili tyč našej bránky. Aj tu platilo futbalové nedáš-dostaneš a my sme hneď z protiútoku dali súperovi štvrtý gól, keď sa po Kohútovej asistencii presadil Vyskočil. Hostia potom vrhli všetky sily do útoku. Dva krát nás v nepríjemných situáciách pred našou bránkou podržal náš brankár Kutnár a odčinil tak svoje dve chyby z prvého polčasu. Zápas sa nám nakoniec podarilo doviesť do víťazného konca…