Mladší žiaci 4.kolo

24.09.2016  majstrovský zápas  –  U11  MLADŠÍ ŽIACI     4. kolo      sezóna 2016/2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  ŠK Demänová    4:1   (1:0)

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Kutnár, Kohút, Kubinčák, Labaška, Medla, Novotný, Plauter, Vyskočil, Berko, Šuňa, Staroň, Matej, Rypák,

Na našom domácom ihrisku sme nastúpili proti Demänovej. V prvých minútach sa hralo v strede ihriska, bez šancí na obidvoch stranách. Až v 7. minúte pohrozili hostia, ale náš brankár Kutnár bol na mieste. O dve minúty Medla v dobrej šanci trafil len bočnú sieť súperovej bránky. Do vedenia sme išli v 14. minúte. Po Medlovej prihrávke usmernil loptu do siete Novotný a otvoril skóre. Bol to jeho prvý gól v našom drese k čomu mu všetci gratulujeme. V 22. minúte Kohútov priamy kop brankár chytil. O minútu mali šancu aj hostia, ale v koncovke boli nepresní.

Hneď na začiatku  druhého polčasu mal šancu Kohút, ale tiež ju nepremenil na gól. V 30.  minúte sa pred súperovou bránkou najlepšie zorientoval Vyskočil a pridal náš druhý gól. Na 3:0 zvyšoval o dve minúty z priameho kopu Kohút. V 37. minúte sme zahrávali roh, pred bránkou sa presadil Kohút a dal náš štvrtý gól. Hosťom sa podarilo znížiť, keď sme v obrane pozabudli na voľného útočníka hostí a tomu sa podarilo streliť nám gól. Aj v posledných minútach sme sa snažili útočiť a pridať ešte ďalší gól, ale už sa nám to nepodarilo…