Mladší žiaci 5.kolo

01.10.2016  majstrovský zápas  –  U11  MLADŠÍ ŽIACI     5. kolo      sezóna 2016/2017

ŠKM Liptovský Hrádok  –  ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová    1:3   (0:2)

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Kohút, Kubinčák, Ševček, Zimáni, Labaška, Medla, Novotný, Plauter, Šlauka, Kutnár, Vyskočil, Berko, Šuňa, Šišla,

Už v 2. minúte dobre vystrelil Kubinčák, ale jeho pokus brankár vyrazil na roh. O minútu mieril Zimáni vedľa. V 4. minúte výborne zachytil rozohrávku domácich Kubinčák a bez problémov otvoril skóre. V 15. minúte po odkope domácich náš brankár kolenami loptu len vyrazil a dobiehajúci útočník našťastie netrafil našu prázdnu bránku. O tri minúty po odrazenej lopte mali znovu príležitosť domáci, ale Kutnár včasným vybehnutím im túto šancu zmaril. V 23. minúte po Zimániho asistencii pridal náš druhý gól Kohút.

V 30. minúte už v druhom polčase  zahrávali  domáci priamy kop. Ševček loptu odkopol len slabo a domáci následne znížili na 1:2. Súper v nasledujúcich minútach aj za pomoci brankára nakopával dlhé lopty a snažili sa takto presadiť. Hralo sa na zmenšenom ihrisku čo vyhovovalo viac domácim. Na zmenšenom priestore sme boli okamžite napádaní súperovými hráčmi a naša kombinácia viazla. Mali sme pár dobrých akcií, ale gól sa nám nepodarilo streliť. Až päť minút pred koncom pridal náš tretí gól Vyskočil. Aj tento zápas nám ukázal, že naši hráči majú stále veľa nedostatkov, ktoré sa budeme snažiť na tréningoch naprávať.