Mladší žiaci 8.kolo

22.10.2016  majstrovský zápas  –  U11  MLADŠÍ ŽIACI     8. kolo      sezóna 2016/2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  OFK Podtureň    10:0   (2:0)

Hráči ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová:

Kohút, Kubinčák, Ševček, Medla, Novotný, Plauter, Šlauka, Kutnár, Berko, Staroň, Vyskočil, Matej, Šuňa,

Hneď v prvej minúte sa po našej akcii zapísal do streleckej listiny Plauter a otvoril skóre. Aj v ďalšom priebehu sme na ihrisku boli lepším mužstvom. V 5. minúte Vyskočil trafil tyč. Jasne sme dominovali a hralo sa len na polovici hostí. Dobre sme kombinovali, vytvárali sme si dobré šance a mali sme aj viacero streleckých pokusov z diaľky. Triafali sme však len do brankára, alebo vedľa bránky. V 17. minúte Ševček mieril tiež len do tyče. V 23. minúte opäť vystrelil Ševček, jeho strelu brankár len vyrazil a dobiehajúci Kohút pridal náš druhý gól.

V druhom polčase sme prelomili streleckú smolu a góly sa konečne začali sypať do podturňanskej siete. V 28. minúte vystrelil Kohút a bolo 3:0. O minútu pridal náš štvrtý gól Berko. V 31. minúte sa po samostatnej akcii presadil Kohút. O tri minúty pridal náš šiesty gól Vyskočil a potom sa dva krát po sebe trafil do súperovej siete Ševček. Päť minút pred koncom pridal deviaty gól Kohút. Skóre zápasu našim desiatym gólom uzavrel v poslednej minúte Šlauka, ktorý sa dokázal presadiť v tlačenici pred bránkou Podturne. Aj keď sme sa rozbiehali pomalšie, aj tento zápas nakoniec vyznel jasne v náš prospech…