STO ŠM Prosiek – ŠK Kriváň  Liptovská Ondrašová (0 : 2) 0 : 3

Zostava ŠK Kriváň : Bartonek, Glončák, Černák., Puška M., Kubo, Penciak, Zeleňák, Oravec, Baláž J., Didek, Valent – Chodás, Puška P., Sedláček, Kello, Srnka

Góly ŠK Kriváň :  Valent – 2x

Penciak

Od začiatku zápasu sme sa pustili do súpera s hrou, ktorou by sme sa radi prezentovali naďalej. Cieľ bol streliť rýchly gól, tak dodať pohodu na naše kopačky a nehnať sa bezhlavo do útoku. Podarilo sa nám vypracovať niekoľko sľubných akcií, vynútiť si dostatočný tlak na súpera z ktorého vzišlo  množstvo šancí, žiaľ ostali nevyužité. Vytúžený gól padol neskoršie po nádhernej diagonálnej prihrávke za obranu, na ktorú si nabehol Ivan Penciak a bolo 0:1. Súpera sme k ničomu nepripustili, ťažko sa dostavával z vlastnej polovice cez našu obranu, ktorá hrala výborne po celý zápas. V prvom polčase sme strelili ešte jeden gó na 0:2  z kopačky Michala Valenta, ktorý sa najlepšie zorientoval v skrumáži v 16-tke domácich. S týmto výsledkom a spokojní  s hrou, sme  po prvom polčase odchádzali do šatní . Po prestávke sme chceli pokračovať rovnakou hrou, ako v prvom polčase ale realita bola iná. Uspokojili sme sa s výsledkom a miestami to vyzeralo, že sa nám nechce hrať. Prestali sme behať, snažili sme sa hrať na prihrávky, ale ani tie  nám nevychádzali a v šanciach pred brankárom domácich sme sa ponúkali, kto vystrelí. Druhý polčas bol úplne iný ako ten prvý, no podarilo sa nám streliť ešte jeden gól  Michalom Valentom na konečných 0:3 a tak sme si pripísaly tri body do tabuľky 3.B triedy.