3.B. Trieda – Dospelí  5.kolo 2. 9. 2012

Liptovský Ondrej – ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová (0:2) 0:2

Zostava ŠK Kriváň : Bartonek, Glončák, Černák., Puška M., Čilík, Kmeť, Zeleňák, Oravec, Baláž J., Didek, Baláž D. – Chodás, Puška P., Balážik, Kubo, Valent

Góly ŠK Kriváň : Puška M., Kmeť

Od prvých minút zápasu bolo cítiť nervozitu na hráčoch a to sa prejavilo aj na našej hre, nepresné prihrávky, nezáujem o hru, rozprávanie sa s rozhodcom. Prvý gól sme strelili z kopačky Michala Pušku z priameho kopu 0:1. Trochu sme sa ukludnili týmto gólom a vypracovali sme si niekoľko dobrých šancí na navýšenie skóre, žiaľ ostali nevyužité. Ďaľší gól sme strelili po dlhom autovom vhadzovaní do 16-tky, kde sa lopta dostala na hlavu Kmeťa a loptu umiestnil do siete 0:2. V druhom polčase sme si vypracovali znovu niekoľko gólových príležitostí, ale výsledok sa nemenil. Po podpriemernom výkone sme si odniesli 3 body z ihriska súpera, čo nás teší najviac.