A -mužstvo 9.kolo

3.B. Trieda – Dospelí 9.kolo 30. 9. 2012

TJ Družstevník L. Kokava– ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová (3:0) 5:0

Zostava ŠK Kriváň : Bartoněk, Glončák, Lištiak, Kubo, Čilík, Balážik, Zeleňák, Puška P., Baláž J., Penciak, Valent – Didek, Sedláček

Na najdôležitejší zápas sme prišli bez 6-tich hráčov čo neveštilo nič dobré a premietlo sa to aj do zápasu.Od úvodnej minúty sme boli v obrane veľmi slabý, našimi chybami sme umožnili domácim vytvoriť tlak a tak sme už v 3-tej minúte prehrávali 1:0. Nedokázali sme sa rozpamätať z gólu a pokračovali sme v chybách nevyhrávali sme súboje dovolili sme domácim vytvárať si naďalej gólové šance.Do polčasu sme inkasovali ešte 2-krát a do šatní sa odchádzalo za stavu 3:0.Druhý polčas bol v rovnakej réžii ako ten prvý  a domáci strelili ďalšie 2 góly a zaslúžene zvíťazili 5:0.My sme si v útoku nedokázali vytvoriť väčšie gólové šance a bránu sme ohrozovali strelami spoza 16-tky no neúspešne.