Nevydarený zápas vo Vavrišove

15. kolo odohralo A mužstvo Liptovskej Ondrašovej na výjazde vo Vavrišove. Tabuľkové postavenie mužstiev predznamenávalo vyrovnaný a napätý duel, keďže sa v priamej konfrontácii stretli tímy zo spodnej časti tabuľky.

Hráčom Liptovskej Ondrašovej sa nepodarilo zachytiť úvod stretnutia a svojmu súperovi dovolili dostať sa do niekoľkých dobrých šancí. Približne od polovice prvého polčasu sa však hra vyrovnala a postupne boli čoraz nebezpečnejší aj hostia. Ondrašová si v prvom polčase vypracovala jednu vynikajúcu príležitosť na skórovanie, strelu P. Adamčiaka z vnútra šestnástky však brankár domácich pohotovo zneškodnil.

V druhom polčase hráči Ondrašovej ešte zvýšili obrátky, mali výraznejšiu územnú prevahu, ale na ťažkom teréne vo Vavrišove sa im strelecky presadiť nepodarilo. Naopak, súperovi sa podarilo vyťažiť z minima maximum. Po jednom z protiútokov sa nakopnutá lopta nešťastne odrazila do ruky brániaceho stopéra hostí a z nariadeného pokutového kopu strelili domáci v 50. minúte jediný gól stretnutia. Po víťazstve 1:0 sa Vavrišovo bodovo dotiahlo práve na Ondrašovú, oba tímy majú zhodne po 11 bodov a nachádzajú sa na 10., resp. 11. mieste tabuľky.

Hráč zápasu: P. Kuna

Nasledujúci zápas odohrá Liptovská Ondrašová na domácom ihrisku proti štvrtému tímu tabuľky z Prosieka. Stretnutie sa odohrá v nedeľu 9. apríla o 10:30.