Prvá prehra na domácej pôde

Prvú prehru na domácej pôde zaknihovalo A mužstvo Liptovskej Ondrašovej v šiestom kole v zápase proti TJ Poľana Hubová. Ondrašová nedokázala zachytiť úvod stretnutia, keď po sérii nevynútených nepresností inkasovala prvý gól už v druhej minúte zápasu. Hostia boli aj po rýchlom góle naďalej nebezpeční, dokázali umne zbierať odrazené lopty a hroziť z rýchlych protiútokov. Po jednom z protiútokov pridali aj druhý gól, vďaka čomu získali väčšiu kontrolu nad zápasom. Ondrašová mala výbornú príležitosť ešte v prvom polčase priebeh zápasu zdramatizovať, M. Mikušiak však svoju obrovskú šancu na skórovanie nevyužil, a tak domáci odchádzali do kabín s mankom dvoch gólov. V druhom polčase sa obraz hry výraznejšie nezmenil, Ondrašová mala problémy v prechodovej fáze a nedokázala si vypracovať vážnejšie príležitosti. Naopak, hosťom sa podarilo pridať aj tretí gól a Ondrašovú tak porazili rozdielom triedy.

Vysokú prehru budú môcť hráči Liptovskej Ondrašovej odčiniť v nedeľu 18. 9. 2022 v derby zápase v Bobrovci. Stretnutie sa začne o 15:00.