Starší žiaci 13.kolo

30.10.2016  majstrovský zápas  I. B trieda  U15  STARŠÍ ŽIACI

13. kolo     sezóna 2016/2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – OFK Partizánska Ľupča   14:1  (7:0)

Góly:  3xČajka22 a Čajka03,  2x Halík, Kapalko a Hoza,  1x Rypák a Králik (z11 m)

Zostava + známka:

Labaška 9 (36´ Dráb 9), Králik 9 (61´ Baďo 9), Kapalko 9, Rypák 9, Bobka 9 (36´ Jaraba 9),

Čajka © 9, Pavlík 9, Lis 9  (47´ Matej 9), Maťko 9, Halík 9 (44´ Hoza 9),

Čajka03 9 (55´ Medla 9),

Hodnotenie:  10-9 vynikajúci, 8-7 nadpriemerný, 6-5 priemerný, 4-3 podpriemerný, 2-1 veľmi slabý

Najlepší hráč:   Čajka03,

Žlté karty:  neboli                  Červené karty:   neboli

Vyhrávali sme už v druhej minúte. Pavlík nabil Rypákovi a ten strelou z hranice šestnástky otvoril skóre. O dve minúty unikol Čajka03, posunul loptu Halíkovi, ten mu ju vrátil späť a Čajka03 pridal náš druhý gól. Na 3:0 zvyšoval Halík, keď mu po technickej paráde asistoval Lis. V 12. minúte z pokutového kopu aj keď na dva krát zvýšil naše vedenie Králik. O chvíľu znovu Králik nastrelil pravú tyč.  Piaty gól pridal v 24. minúte Čajka03, keď mu prihrával Čajka22. Náš šiesty gól pridal v 27. minúte strelou zo šestnástky Čajka22. V 30. minúte napálil Rypák do brvna. Skóre prvého polčasu uzavrel v 35. minúte po dorážke Pavlíkovej strely Halík.

Ani v druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Stále sme mali jasnú prevahu, ktorá nám priniesla aj ďalšie góly. V 37. minúte sa parádne do pravého vinkla trafil Kapalko.O tri minúty na 9:0 zvyšoval Čajka03, keď mu loptu posunul Rypák. V47. minúte sme dovolili hosťom z ich jedinej akcie znížiť. Hneď nato však Čajka22 pridal náš desiaty gól. V 50. minúte sa po samostatnej akcii gólovo presadil Kapalko. V 53. minúte po prihrávke od Čajku22 pridal ďalší gól striedajúci Hoza. Už o minútu po Pavlíkovom centri znovu Hoza v páde dokázal usmerniť loptu do siete. V 58. minúte uzavrel celkové skóre zápasu Čajka22. V 61. minúte sme po faule na striedajúceho Medlu zahrávali pokutový kop. Loptu si postavil sám faulovaný Medla, ale penaltu sa mu nepodarilo premeniť…

Slovo trénera:  Znovu sme predviedli výborný výkon, aj keď súper nebol príliš nebezpečný. V zápase sme predviedli viacero zaujímavých kombinačných akcií a dokázali sme ich aj premieňať na góly. Naša hra sa musela divákom páčiť. Znovu sme predviedli vysoko tímový výkon, ktorý sme si dokázali udržať počas celého zápasu. Dobre sa ukázali aj hráči z lavičky, ktorí konečne dostali v hre viac času a dobre dokázali dopĺňať svojich starších spoluhráčov.