Starší žiaci 5.kolo

04.09.2016  majstrovský zápas  I. B trieda  U15  ŽIACI    5. kolo    sezóna 2016/2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová  –  TJ Snaha Ploštín       10:1  (3:0)

Zostava + známka:

Labaška (55´Dráb), Králik (65´Halík), Kapalko, Šumský, Rypák, Bobka (57´Maťko),

Čajka ©, Gábor  (63´Dzuroška), Lis, Čajka03 (60´Hoza), Pavlík (64´Cupra)  = všetci 8,

Hodnotenie:  10-9 vynikajúci, 8-7 nadpriemerný, 6-5 priemerný, 4-3 podpriemerný, 2-1 veľmi slabý

Najlepší hráč: Šumský

Žlté karty:  neboli                                         Červené karty:   neboli

Hneď v prvej minúte dôrazný Pavlík, výborným napádaním súperovho obrancu vybojoval loptu, rútil sa sám na brankára, ale zakončil vedľa. V 6. minúte po asistencii Čajku03 otvoril skóre Čajka st. V nasledujúcich minútach premotivovaní hostia vniesli do hry zbytočnú nervozitu, ale aj tak im to nepomohlo. Stále sme mali prevahu a aj šance, ale gól sa nám nepodarilo dať. V 19. minúte Čajka st. pridal náš druhý gól. Hostia stále hrýzli, ale ich prejavy nestoja za komentár. Päť minút pred koncom prvého polčasu zvýšil náš náskok na 3:0 Gábor. V prvom polčase sme nevyužili viacero ďalších dobrých šancí.

Po zmene strán hneď v 37. minúte znovu Gábor pridal náš štvrtý gól. O tri minúty Čajka st. zvýšil na 5:0. Súperova agresivita postupne slabla. Aj šiesty gól pridal Čajka st. Potom sa trafil Čajka03 a ďalšie dva góly pridal v druhom polčase aktívny Gábor. Tri minúty pred koncom zahrávali hostia priamy kop a po nedorozumení v našej obrane sa im podarilo znížiť. Ale už o minútu na to, dorazil hostí naším desiatym gólom nezastaviteľný Gábor.

Poriadne dokopaní a doráňaní sme aj tak súperovi nedali šancu.

Slovo trénera:   Po futbalovej stránke sme boli počas celého zápasu jasne lepší. Ale proti tomuto súperovi sme museli ukázať aj veľkú psychickú odolnosť, čo naši hráči tiež dokázali. Súper vnášal do zápasu zbytočnú nervozitu, ktorú sme museli zvládnuť. A aj sme zvládli…